6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (23/9) στην ΕΠΣΑ

Στα σημερινά ματς-του Σαββάτου (23/9) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 3-0
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-1
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-1
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 1-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 0-0
7. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-0
8. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 1-1
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-0
11. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-0
12. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 3-1
14. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-2
15. ΒΥΡΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-0
16. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 2-1
17. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ. 2-0
Νέων 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 09:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-0
19. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 10:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-2
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 10:45 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-6
21. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 13:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
Νέων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 10:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 5-0
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 11:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-0
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ. 0-1
25. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/09/17 19:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
26. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/09/17 20:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
27. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 20:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
Νέων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 23/09/17 09:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-4
29. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 23/09/17 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-1
30. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 23/09/17 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 7-0
31. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 18:45 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
32. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 20:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 6-1
34. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 23/09/17 10:15 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-0
35. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 23/09/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-0
36. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-0
37. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 19:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 20:30 ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 23/09/17 09:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 5-2
40. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 23/09/17 10:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-7
41. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 17:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
42. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 18:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
43. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:45 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 23/09/17 09:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-3
45. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 12:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
46. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 12:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 0-5
47. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 23/09/17 18:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-2
48. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 23/09/17 10:30 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 0-5
50. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 23/09/17 12:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-1
51. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 23/09/17 17:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 2-2
52. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-0
Παίδων 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 23/09/17 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-3
54. ΒΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/09/17 09:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-10
55. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 23/09/17 10:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-1
56. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 23/09/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-1
57. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 23/09/17 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-2
58. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 23/09/17 12:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-5
59. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 23/09/17 19:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 09:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
61. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 23/09/17 09:45 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-0
62. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 23/09/17 18:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
63. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 23/09/17 20:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 23/09/17 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 7-0
65. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 23/09/17 13:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-2

Related posts

ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 0-2

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ανέβασε … στροφές στην επανάληψη ο Γαλαξίας (3-0)

Abola Team

Συνεχίζουν με Γιάννη Χαραλαμπίδη τα Βριλήσσια

Abola Team 3