14.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 7/10 στην ΕΠΣΑΝΑ-Παραίτηση της Σταμάτας από αγώνα των Παίδων

Στα ματς του Σαββάτου 7/10 στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 07/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-2
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 07/10/17 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
3. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βούλας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-0
4. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΝΟΙΞΗ Ανθούσας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-3
Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 07/10/17 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
6. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-0
7. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
4-2
8. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-2
Γ Κατηγορία
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 07/10/17 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-8
10. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 07/10/17 16:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
11. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Διονύσου Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-3
12. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Νέας Μάκρης Σάββατο 07/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
Α Όμιλος Νέων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 07/10/17 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 0-3
14. ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 07/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 3-2
15. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παπασιδέρη Σάββατο 07/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΑΓΑΤΣΑ Α. 0-9
16. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Βάρης Σάββατο 07/10/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 5-1
Β Όμιλος Νέων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 07/10/17 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 7-0
18. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 07/10/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 0-0
19. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Γέρακα Σάββατο 07/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-0
20. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 07/10/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-0
Γ Όμιλος Νέων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 07/10/17 00:00    
22. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Μαραθώνα Σάββατο 07/10/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 0-5
23. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 07/10/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ. 1-2
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 07/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. 4-0
Δ Όμιλος Νέων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 07/10/17 00:00    
26. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Σάββατο 07/10/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 0-1
27. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 07/10/17 10:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 3-0
28. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 07/10/17 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ. 3-2

Κατόπιν παραιτήσεως του σωματείου ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ο αγώνας Παίδων μεταξύ των ομάδων ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑ που είχε προγραμματιστεί για την Κυριακή 08/10/2017 δεν θα διεξαχθεί.

Related posts

Ο Α’ Αντιπρόεδρος της ΕΠΣΑΝΑ Ξενοφών Ρούσσης σήμερα στις 9 μ.μ.

Τάσος Ζαφειρίου

Τα αποτελέσματα στα ματς (Σάββατο 25/5) της ημιτελικής φάσης των Παμπαίδων σε Πρωτάθλημα και Κύπελλο στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Βούρκωσε ο Σπύρος Λουκάτος για τον αείμνηστο πατέρα του

Abola Team 3