13.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (14/10 και 15/10) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 2-1
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 2-0
3. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-2
4. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-2
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 0-1
7. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
8. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1
10. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β. 1-3
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 1-1
12. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΥΨΑΣ Ι. 1-1
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
14. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-0
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 1-3
16. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-1
18. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-1
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-1
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-2
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-2
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-2
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-1
24. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-0
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-0
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-0
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-1
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ. 2-0
30. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 0-2
31. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-3
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 0-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-0
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 2-2
35. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-2
36. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 0-0
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 13:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-0
38. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-0
39. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-0
40. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ. 1-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-2
42. ΠΟΨ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-0
43. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 1-5
44. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-2
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΙΣΣΑ Α. 1-0
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 3-3
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 16:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 4-2
50. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-1
51. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-5
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-1
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 13:15 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-1
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-0
56. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 09:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-0
57. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/10/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-2
58. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/10/17 11:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 0-1
59. ΑΡΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 0-5
61. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΖΥΓΑΣ Π. 3-3
62. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-2
63. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 10:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/10/17 16:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-4
65. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-0
Νέων 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/10/17 09:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-3
67. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-7
68. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 18:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-0
69. ΙΑΣΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-0
70. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 18:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΣΣΑ Α.  
71. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Νέων 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 09:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 5-2
73. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-5
74. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 10:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
75. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/10/17 10:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-4
76. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-0
77. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-0
78. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/10/17 13:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-0
Νέων 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-1
80. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-1
81. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 7-0
82. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 20:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-2
83. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 12:45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
84. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 20:15 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Νέων 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΠΛΑΤΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-4
86. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 18:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
87. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
88. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
89. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 19:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
90. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/10/17 20:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Νέων 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 14/10/17 13:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 2-2
92. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 19:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 0-5
93. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 15/10/17 13:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-1
94. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/10/17 18:45 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.  
95. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 20:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
Νέων 6ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/10/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΖΥΓΑΣ Π. 7-0
97. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 1-2
98. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-0
99. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 13:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-1
100. ΡΟΥΦ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
101. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-3
103. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0
104. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 12:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
105. ΒΥΡΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 14/10/17 13:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-1
106. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-0
107. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 15/10/17 10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 3-0
Νέων 8ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 15/10/17 16:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
109. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/10/17 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
110. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
111. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
112. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/10/17 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-3
114. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/10/17 12:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 5-0
115. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-2
116. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 20:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 8-0
117. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/10/17 20:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 5-0
119. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/10/17 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-2
120. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
121. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 13:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
122. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 20:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 0-3
123. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 2-2
124. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 15/10/17 12:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 3-0
Παίδων 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 13:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-2
126. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 13:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 2-3
127. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/10/17 13:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 4-2
128. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/10/17 14:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-4
129. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/10/17 19:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-7
130. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/10/17 19:15 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 14/10/17 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ. 4-2
132. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/10/17 11:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 2-3
133. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 14/10/17 12:00 ΙΣΣΑ Α. 6-0
134. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-0
135. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 12:30 ΧΙΟΝΗΣ Α. 4-0
136. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 20:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 0-1
137. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 11:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 7-0
Παίδων 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-2
139. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/10/17 11:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
140. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 14/10/17 15:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-1
141. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/10/17 19:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-0
142. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 10:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
143. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
145. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-0
146. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-5
147. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΙΣΣΑ Α. 0-3
148. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0
149. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 20:00 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 4-0
150. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΡΟΥΦ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 20:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 10:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
152. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/10/17 10:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-2
153. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/10/17 11:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 5-1
154. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-5
155. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 20:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-1
156. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/10/17 20:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-6
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/10/17 09:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-0
158. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 14/10/17 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-0
159. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/10/17 13:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 3-1
160. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/10/17 18:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-4
161. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/10/17 15:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-5
162. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/10/17 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΠΕΥΚΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/10/17 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-1
164. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕΚ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 14/10/17 09:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-9
165. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/10/17 10:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-3
166. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/10/17 13:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-9
167. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
168. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/10/17 13:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-5
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 12:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-3
170. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/10/17 18:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-2
171. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/10/17 18:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 6-1
172. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/10/17 20:15 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-1
173. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
174. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 17:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
175. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/10/17 18:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/10/17 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 0-3
177. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/10/17 13:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
178. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/10/17 14:45 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
179. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/10/17 19:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-2
180. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/10/17 10:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-4
181. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 15/10/17 20:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/10/17 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
183. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/10/17 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-8
184. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/10/17 13:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 2-1
185. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/10/17 16:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-5
186. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/10/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-0
187. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/10/17 12:15 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-1

Related posts

Απογοητευτικός… νικητής

Κωνσταντίνος Περούλης

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στην Αθήνα

Ρένος Γιαμπουράς

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ Κ-16 – 2003

Nάσος Φακίδης