9.8 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Κλήσεις στις Μικτές της ΕΠΣΑΝΑ για την Τρίτη 23/10 και την Τρίτη 24/10

Από την ΕΠΣΑΝΑ έγιναν οι εξής κλήσεις στις Μικτές για την Δευτέρα 23/10 και Τρίτη 24/10:

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) 

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΔΕΥΤΕΡΑ23/10/2017 και ώρα 15.45στο γήπεδο AΝΘΟΥΣΑΣ  ΓΙΑ

                                     ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Ή ΦΙΛΙΚΟ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΠΕΤΡΟΥ

Γ.

ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

2

ΨΗΛΙΑΚΟΣ

Δ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

3

ΤΣΙΛΙΚΙΡΓΙΑΝ

Μ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

4

ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ

Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

5

ΨΩΜΑΣ

Μ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

6

ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ

Β.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

7

ΑΛΕΞΙΟΥ

Φ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ

Ι.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9

ΤΣΟΥΡΑΠΗΣ

Ι.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

10

ΓΙΟΚΑΡΗΣ

Δ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11

ΝΤΕΛΗΣ

ΣΕΡ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

12

ΛΛΑΜΨΙΑΣ

Κ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

13

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Ν.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

14

ΚΑΡΤΑΛΟΣ

Ι

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

15

ΠΟΥΛΙΔΗΣ

Π.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

16

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

17

ΤΣΑΙΝΗΣ

Ι.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

18

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ

Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

19

ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

20

ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ

Α.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

21

ΛΙΟΥΜΗΣ

ΑΘΑΝ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

22

ΝΑΚΑΣ

ΔΗΜ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

23

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΔ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

24

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Β.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

25

ΤΣΙΑΜΟΥΡΤΑΣ

Ζ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

26

ΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

27

ΠΑΝΙΑΣ

Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

28

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

29

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

30

ΛΟΥΚΑΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

31

ΜΠΑΡΟΥΣ

Ε.-Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

32

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΑΓΓ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

33

ΠΑΛΜΟΣ

ΣΤ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

34

ΝΕΡΗΣ

ΧΡ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ

 

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2002) 

 

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΤΡΙΤΗ 24/10/2017 και ώρα 16.15 στο γήπεδο Ν.ΜΑΚΡΗΣ[ΕΘΝΙΚΟΥ] ΓΙΑ

                                     ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΠΕΤΡΟΥ

Γ.

ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ

2

ΨΗΛΙΑΚΟΣ

Δ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

3

ΤΣΙΛΙΚΙΡΓΙΑΝ

Μ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

4

ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ

Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

5

ΨΩΜΑΣ

Μ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

6

ΜΑΡΚΑΝΤΑΣΗΣ

Β.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

7

ΑΛΕΞΙΟΥ

Φ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ

Ι.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9

ΤΣΟΥΡΑΠΗΣ

Ι.

ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

10

ΓΙΟΚΑΡΗΣ

Δ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11

ΝΤΕΛΗΣ

ΣΕΡ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

12

ΛΛΑΜΨΙΑΣ

Κ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

13

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Ν.

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

14

ΚΑΡΤΑΛΟΣ

Ι

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

15

ΠΟΥΛΙΔΗΣ

Π.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

16

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

17

ΤΣΑΙΝΗΣ

Ι.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

18

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ

Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

19

ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

20

ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ

Α.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

21

ΛΙΟΥΜΗΣ

ΑΘΑΝ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

22

ΝΑΚΑΣ

ΔΗΜ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

23

ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΔ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

24

ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Β.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

25

ΤΣΙΑΜΟΥΡΤΑΣ

Ζ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

26

ΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

27

ΠΑΝΙΑΣ

Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

28

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

29

ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ

Α.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

30

ΛΟΥΚΑΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

31

ΜΠΑΡΟΥΣ

Ε.-Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

32

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

ΑΓΓ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

33

ΠΑΛΜΟΣ

ΣΤ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

34

ΝΕΡΗΣ

ΧΡ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ

 

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004) 

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΔΕΥΤΕΡΑ 23 /10/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 ΓΙΑ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Ή ΦΙΛΙΚΟ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΚΑΚΚΑΡΗΣ

Σ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

2

ΣΠΑΝΟΣ

Ε.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

3

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4

ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

5

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΠ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6

ΚΟΥΣΙΔΗΣ

ΘΕΟΔ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

7

ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

8

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Χ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

9

ΤΣΟΥΝΗΣ

ΗΛ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

10

ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

11

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΓΙΩΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

13

ΒΛΑΧΑΚΗΣ

Μ.

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

14

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝ.

ΜΑΡΚΟ

15

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΝΤ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

16

ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ

ΝΙΚ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

17

ΡΟΚΑΣ

ΑΘ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

18

ΚΟΥΝΤΑΡΔΑΣ

Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

19

ΠΡΙΦΤΗΣ

ΠΑΝ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

20

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ

21

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ

22

ΛΟΥΚΑΣ

ΛΕΩΝ.

Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

23

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΓΙΩΡ.

Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

24

ΝΤΕΡΑΖΙΖΙΑΝ

ΚΙΜ.

Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

25

ΣΙΔΕΡΗΣ

ΑΘΑΝ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

26

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

27

ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

28

ΖΙΩΓΚΑΣ

ΑΠ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

29

ΚΑΙΤΣΑΣ

Γ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

30

ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

31

ΚΑΤΣΑΝΔΡΗΣ

ΓΕΩΡ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

32

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ

Δ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

33

ΚΟΥΣΙΟΥΡΗΣ

 ΧΡ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

34

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Γ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

35

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΜΙΧ.

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

36

ΜΠΕΡΚΗΣ

ΒΑΙΟΣ

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

37

ΚΟΚΜΟΤΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

38

ΠΤΩΧΟΣ

ΣΤ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

39

ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ

ΙΑΣ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

40

ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ

ΕΛΕΥΘ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

       

 

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ

 

 

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ

                                        ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ 

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004) 

 

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΤΡΙΤΗ 24 /10/2017 και ώρα 15.15 στο γήπεδο Ν.ΜΑΚΡΗΣ [ΕΘΝΙΚΟΥ]

 ΓΙΑ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΚΑΚΚΑΡΗΣ

Σ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

2

ΣΠΑΝΟΣ

Ε.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

3

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4

ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

5

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΠ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6

ΚΟΥΣΙΔΗΣ

ΘΕΟΔ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

7

ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

8

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Χ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

9

ΤΣΟΥΝΗΣ

ΗΛ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

10

ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

11

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΓΙΩΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

13

ΒΛΑΧΑΚΗΣ

Μ.

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

14

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝ.

ΜΑΡΚΟ

15

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΝΤ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

16

ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ

ΝΙΚ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

17

ΡΟΚΑΣ

ΑΘ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

18

ΚΟΥΝΤΑΡΔΑΣ

Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

19

ΠΡΙΦΤΗΣ

ΠΑΝ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

20

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ

21

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ

22

ΛΟΥΚΑΣ

ΛΕΩΝ.

Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

23

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΓΙΩΡ.

Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

24

ΝΤΕΡΑΖΙΖΙΑΝ

ΚΙΜ.

Α.Ο.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

25

ΣΙΔΕΡΗΣ

ΑΘΑΝ.

Α.Ο.ΠΑΙΑΝΙΑΣ

26

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

27

ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

28

ΖΙΩΓΚΑΣ

ΑΠ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

29

ΚΑΙΤΣΑΣ

Γ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

30

ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

31

ΚΑΤΣΑΝΔΡΗΣ

ΓΕΩΡ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

32

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ

Δ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

33

ΚΟΥΣΙΟΥΡΗΣ

 ΧΡ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

34

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Γ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

35

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΜΙΧ.

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

36

ΜΠΕΡΚΗΣ

ΒΑΙΟΣ

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

37

ΚΟΚΜΟΤΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΟΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

38

ΠΤΩΧΟΣ

ΣΤ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

39

ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ

ΙΑΣ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

40

ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ

ΕΛΕΥΘ.

Α.Π.Ο.ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

       

 

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ

 

 

ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΚΛΗΘΕΝΤΕΣ  ΠΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ

ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΔΙΚΑΙΩΣ ΣΤΗΝ

                                        ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΛΗΣΗ 

 

 

 

 

 

 

Related posts

Η ανάρτηση του προέδρου των Καλυβίων Νίκου Πουλόπουλου για την βράβευσή του στην κοπή πίτας της ΕΠΣΑΝΑ-Παρέστησαν ο δήμαρχος Ραφήνας-Πικερμίου Ε. Μπουρνούς, τα συγχαρητήρια του προέδρου του Κορωπίου και ο πρόεδρος του Αστέρα Βάρης Δ. ΠΑΠΙΟΣ

Abola Team 3

Τα σημερινά αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team

Η ΕΠΣΑΝΑ για τον τελικό Κυπέλλου και τις πειθαρχικές ποινές

Abola Team 3