10 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΑ σε όλα τα πρωταθλήματα σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 2-1
2. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-0
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-2
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΡΟΥΦ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 2-1
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 2-1
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 3-1
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΥΚΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-0
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 3-1
12. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 0-4
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 2-3
14. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 3-2
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 3-2
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 7-0
18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α. 0-0
19. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-2
20. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ. 1-0
21. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-1
22. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 22/10/17 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 0-1
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 3-1
24. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 1-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-1
26. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-0
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-0
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 1-2
29. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-2
30. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-1
31. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
32. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 2-1
34. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
35. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α. 0-3
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-1
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 2-1
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 4-0
39. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 3-2
40. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 16:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 2-0
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΑΦΟΣ Β. 1-1
43. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 09:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-1
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 10:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-0
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/10/17 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 6-1
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-2
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΠΟΨ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΩΤΗ Α. 0-2
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-1
49. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-3
50. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-1
51. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 1-7
52. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 3-1
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 12:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-1
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 16:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 2-2
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-0
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 0-0
58. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 22/10/17 16:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-2
59. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 5-4
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 1-2
61. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-3
62. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 22/10/17 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-2
63. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
64. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 13:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
65. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-0
Νέων 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 09:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-2
67. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 10:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 4-0
68. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 10:45 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-2
69. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-6
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 20:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-1
71. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/10/17 20:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Νέων 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 09:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-6
73. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
74. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 19:00 ΙΣΣΑ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
75. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 21/10/17 19:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 4-0
76. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 18:15 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
77. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 22/10/17 18:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
78. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 20:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
Νέων 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
80. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 18:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-1
81. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/10/17 18:45 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 3-2
82. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 19:45 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-7
83. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/10/17 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 0-1
84. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 22/10/17 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 09:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 6-0
86. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 10:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-2
87. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-2
88. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 7-1
89. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0
90. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-0
Νέων 5ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 09:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-1
92. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 09:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 1-0
93. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 21/10/17 13:15 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 2-0
94. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 6-0
95. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:15 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 3-1
Νέων 6ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 09:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 4-0
97. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/10/17 09:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-6
98. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-1
99. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 11:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 1-2
100. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 2-0
101. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/10/17 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.  
Νέων 7ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-1
103. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-0
104. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΒΥΡΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/10/17 13:15 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 5-0
105. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-1
106. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 20:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-0
107. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή 22/10/17 10:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 4-1
Νέων 8ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/10/17 16:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
109. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 20:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν. 1-0
110. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 22/10/17 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 1-0
111. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/10/17 18:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
112. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 22/10/17 18:30 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 09:00 ΧΙΟΝΗΣ Α. 2-1
114. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 12:45 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 2-2
115. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-6
116. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:15 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 3-1
117. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 0-0
Παίδων 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/10/17 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-2
119. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 11:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-2
120. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 12:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 2-0
121. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 13:00 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 3-2
122. ΙΑΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΖΥΓΑΣ Π. 0-2
123. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/10/17 18:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
124. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 22/10/17 19:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 21/10/17 10:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-0
126. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
127. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 22/10/17 10:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-0
128. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 22/10/17 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 5-0
129. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 22/10/17 18:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
130. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 22/10/17 20:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
131. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 09:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 6-0
132. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-11
133. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 5-2
134. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-5
135. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/10/17 10:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-2
136. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 22/10/17 13:15 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ. 0-2
137. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 22/10/17 18:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΙΣΣΑ Α. 2-2
139. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-3
140. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 11:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
141. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-0
142. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 09:30 ΙΣΣΑ Α. 1-0
143. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 22/10/17 18:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 11:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-1
145. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 20:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-0
146. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 22/10/17 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-1
147. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 17:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 0-2
148. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 18:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
149. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 22/10/17 18:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
150. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 20:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 21/10/17 11:15 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 8-0
152. ΡΟΥΦ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 21/10/17 11:30 ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-0
153. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
154. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-1
155. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 20:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-2
156. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 22/10/17 18:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 1-1
158. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 21/10/17 11:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-3
159. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 12:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-3
160. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 13:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-3
161. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 22/10/17 16:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-0
162. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 22/10/17 20:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
163. ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-4
164. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. 0-5
165. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 10:45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-3
166. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-1
167. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 10:00 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 4-1
168. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 22/10/17 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 4-0
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
169. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-4
170. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 14:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-5
171. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 14:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
172. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-3
173. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 22/10/17 13:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-1
174. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 18:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
175. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 20:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 21/10/17 09:00 ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ. 2-2
177. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/10/17 11:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-0
178. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 21/10/17 11:45 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-0
179. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 7-1
180. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 21/10/17 17:00 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 3-0
181. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 22/10/17 11:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-7
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 6-0
183. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 21/10/17 10:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
184. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 21/10/17 16:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-4
185. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 21/10/17 18:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-5
186. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 6-0
187. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 21/10/17 18:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 5-1
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
188. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 21/10/17 11:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 1-2
189. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 14:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 3-1
190. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 20:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 2-1
191. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 20:15 ΖΥΓΑΣ Π. 5-2
192. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 22/10/17 18:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
193. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-0
194. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-7
195. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 21/10/17 11:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-6
196. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 21/10/17 18:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-2
197. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 21/10/17 18:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 4-0
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
198. ΑΕΚ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 21/10/17 12:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 4-2
199. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 21/10/17 13:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-3
200. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/10/17 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-3
201. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 22/10/17 11:30 ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-2
202. ΠΟΨ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 22/10/17 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-5
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
203. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 21/10/17 13:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-4
204. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 21/10/17 16:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
205. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 21/10/17 20:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
206. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 22/10/17 09:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-5
207. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 22/10/17 14:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 6-1
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
208. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 21/10/17 14:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-1
209. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 22/10/17 09:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 8-0
210. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 22/10/17 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-3 α.α.
211. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
212. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 21/10/17 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
213. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 21/10/17 12:00 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 1-2
214. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 21/10/17 12:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-3
215. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 21/10/17 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-4
216. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 22/10/17 10:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 5-1

Related posts

Σπουδαία πρόκριση για Άρη Πετρούπολης!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΑ

Παντελίδης Mάνος

Ανανέωσε το Δικό τους Παιδί ( Ζιώγας ) ΟΡΦΕΑ ΑΙΓΑΛΕΩ

admin