19.8 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/2) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 1-0 
4. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 2-1
5. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-1
6. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 0-1
8. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-2
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-0
10. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 2-0
11. ΙΑΣΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 1-0
13. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
14. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
15. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 0-2
16. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-2
18. ΒΥΡΩΝ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
19. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β. 5-0
20. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π. 0-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-1
22. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/02/18 15:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-3 
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-2
25. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-0
26. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/02/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 7-1
28. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν. 2-2
29. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-1
30. ΑΡΙΩΝ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
32. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 3-1
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
34. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-0
35. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/02/18 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-0
36. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-3
38. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-2
39. ΠΕΥΚΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/02/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-0
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 09:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-3
41. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 12:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
42. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 10/02/18 13:45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΝΙΕΡΗΣ Κ. Διακόπηκε
43. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 7-1
44. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
45. ΡΟΥΦ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 10:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-1
47. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 17:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
48. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/02/18 19:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 09:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-2
50. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 4-3
51. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 11:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 3-2
52. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-3
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 10:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-5
54. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/02/18 19:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
55. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 19:45 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
56. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 20:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/02/18 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 6-0
58. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/02/18 16:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
59. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/02/18 19:15 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 11:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 2-0
61. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
62. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
63. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
64. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 19:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
65. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 19:15 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
66. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 10/02/18 20:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 10:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-7
68. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/02/18 11:45 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-4
69. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 12:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-1
70. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
71. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 17:15 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
73. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 18:30 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
74. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
75. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 11:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
77. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 12:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-0
78. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/02/18 12:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 4-0
79. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 17:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
80. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/18 10:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-0
82. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/02/18 18:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.  
83. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
84. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/02/18 19:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΡΟΥΦ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 11:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-0
86. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-1
87. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 14:00 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-2
88. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
89. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-1
91. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/02/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 6-3
92. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-1
93. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-1
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 10:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-1
95. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 4-2
96. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
97. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/02/18 18:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
98. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
99. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 6-2
100. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/02/18 10:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 2-4
101. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 11:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
102. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 0-1
103. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/02/18 16:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. Διακόπηκε
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
104. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 12:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 7-0
105. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 12:45 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-1
106. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/02/18 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
107. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 17:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
108. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/02/18 17:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 3-0
110. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 09:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-1
111. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 12:30 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-3
112. ΠΕΥΚΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/02/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
113. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/02/18 17:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
114. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 19:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 10:30 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-5
116. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/18 11:30 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-5
117. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/02/18 18:45 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-1
119. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 4-1
120. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/02/18 19:15 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/02/18 14:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 0-4
122. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 10/02/18 19:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
123. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/02/18 19:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 10/02/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-3
125. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/02/18 11:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-1
126. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/02/18 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
127. ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 10/02/18 14:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 6-0
128. ΠΟΨ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/02/18 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
130. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/02/18 13:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-4
131. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/02/18 17:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(9η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
132. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/02/18 10:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-0
133. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/02/18 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 1-4

Related posts

Ήρθε σε σώμα το νέο διοικητικό συμβούλιο στο ΓΣ Αργυρούπολης

Κωνσταντίνος Ράπτης

6ο Διαδικτυακό Σεμινάριο Προπονητικής

Abola Newsroom

Και ο Ηλίας Μπίκος στην ΑΠΕ Αγία Ελεούσα!

Ρένος Γιαμπουράς