Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (21/10 και 22/10) στην ΕΠΣΑΝΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-1
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Ανθούσας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-3
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 22/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
3-5
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΡΚΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 22/10/17 16:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
0-1
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 22/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
4-2
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 22/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
0-0
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 22/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 22/10/17 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
0-1
Β Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αναβύσσου Σάββατο 21/10/17 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-1
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 21/10/17 16:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
3-0
11. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
1-1
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
2-0
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
5-0
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 22/10/17 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
1-0
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
0-1
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3-2
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Αγίας Άννας Σάββατο 21/10/17 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
0-3
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 21/10/17 16:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-0
19. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Νέας Μάκρης Σάββατο 21/10/17 16:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
2-0
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γραμματικού Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-2
21. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 22/10/17 16:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
2-2
22. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-4
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 22/10/17 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
2-4
Α Όμιλος Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 21/10/17 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π. 0-8
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παπασιδέρη Σάββατο 21/10/17 10:00 ΣΟΦΙΑΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Δ. 0-8
26. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 21/10/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1-6
27. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 21/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-1
Β Όμιλος Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 21/10/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α. 2-1
29. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ραφήνας Σάββατο 21/10/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 3-0
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα Σάββατο 21/10/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΓΑΤΣΑ Α. 0-2
31. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 21/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 3-2
Γ Όμιλος Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 21/10/17 00:00    
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Αγίου Στεφάνου Σάββατο 21/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-0
34. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Κρυονερίου Σάββατο 21/10/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 1-1
35. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 21/10/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 2-1
Δ Όμιλος Νέων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ   Σάββατο 21/10/17 10:00    
37. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 21/10/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 1-3
38. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 21/10/17 10:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-3
39. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καλάμου Σάββατο 21/10/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-11
Α Όμιλος Παίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Κυριακή 22/10/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
41. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κερατέας Κυριακή 22/10/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 7-1
42. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βούλας Κυριακή 22/10/17 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 3-0
43. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 22/10/17 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α. 4-0
44. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 22/10/17 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 1-2
Β Όμιλος Παίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 22/10/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ. 0-4
46. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΡΚΟ Ανθούσας Κυριακή 22/10/17 10:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 4-1
47. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Κουβαρά Κυριακή 22/10/17 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 0-2
48. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 22/10/17 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. 2-4
49. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γέρακα Κυριακή 22/10/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 3-0
Γ Όμιλος Παίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 22/10/17 00:00    
51. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 22/10/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 3-0
52. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Κυριακή 22/10/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. 2-0
53. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 22/10/17 10:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ. 0-0
54. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 22/10/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Δ Όμιλος Παίδων
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 22/10/17 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 9-0
56. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 22/10/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 2-2
57. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 22/10/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 1-0
58. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 22/10/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 5-1
59. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 22/10/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 8-1
Α Όμιλος Παμπαίδων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 5-0
61. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-5
62. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-7
63. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλυβίων Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 6-0
64. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βάρης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. 3-0
Β Όμιλος Παμπαίδων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Διώνης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. 4-1
66. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. 3-3
67. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Σάββατο 21/10/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 5-0
68. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Σάββατο 21/10/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 5-2
69. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 21/10/17 13:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 21/10/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 1-5
71. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ Διονύσου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 6-0
72. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Δροσιάς Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-5
73. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ραφήνας Σάββατο 21/10/17 12:30 ΚΑΡΡΑΣ Α. 6-1
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
74. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κρυονερίου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 0-4
75. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ BATISTA Σάββατο 21/10/17 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 2-3
76. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. 7-0
77. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 21/10/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α. 3-5
78. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 21/10/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 4-4
Α Όμιλος Junior
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 22/10/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 0-2
80. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βούλας Κυριακή 22/10/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 1-1
81. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 22/10/17 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
82. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 22/10/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. 5-1
83. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 22/10/17 12:30 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ. 6-12
Β Όμιλος Junior
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 21/10/17 17:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 5-1
85. ΜΑΡΚΟ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 22/10/17 12:30 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 0-0 α.α.
86. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 22/10/17 12:30 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. 3-1
87. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 22/10/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
88. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Βoca Αrena Κυριακή 22/10/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Γ Όμιλος Junior
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Άνοιξης Κυριακή 22/10/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. 6-2
90. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 22/10/17 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ. 3-1
91. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Γραμματικού Κυριακή 22/10/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 0-5
92. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διονύσου Κυριακή 22/10/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 3-2
93. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 22/10/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. 3-1
Δ Όμιλος Junior
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Αγίας Άννας Κυριακή 22/10/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 3-1
95. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 22/10/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 2-3
96. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 22/10/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. 3-3
97. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αφιδνών Κυριακή 22/10/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
98. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Κυριακή 22/10/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 8-0

Related posts

Παρελθόν από τον Πρωτέα Παλ. Φώκαιας ο Γιώργος Παπαϊωάννου

Abola Team 3

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Ακόμα μεγαλύτερη απογείωση της ΕΠΣΑΝΑ υπόσχεται στο ευχητήριο μήνυμά του ο ιδιαίτερα δραστήριος πρόεδρος της Ένωσης Δημήτρης Γιαρένης

Abola Team 3