6.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι πρώτοι σκόρερ μέχρι στιγμής στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ αλλά και στο Κύπελλο

Ο πίνακας με τους “κανονιέρηδες” με τους πρώτους σκόρερ μέχρι στιγμής στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ αλλά και στο Κύπελλο σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία της Ένωσης έχει διαμορφωθεί ως εξής:

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος

  Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΚΟΥΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 6
2. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 6
3. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 4
4. ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΑΛΝΤΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4
5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ 4
6. ΑΛΗΜΠΑΣ ΓΙΑΣΙΝ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 3
7. ΠΕΤΡΙΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 3
8. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 3
9. ΦΑΤΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3
10. ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 3
 

 

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 6
2. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6
3. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 6
4. ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4
5. ΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 4
6. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4
7. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 4
8. ΜΟΥΡΕΖΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙ 4
9. ΟΚΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 4
10. ΒΕΝΑΡΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 3

 

 

 

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 5
2. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 5
3. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4
4. GJONI ARISTOTEL ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 3
5. ΓΚΙΟΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ 3
6. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 3
7. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 3
8. ΜΑΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
9. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
10. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 3

 

 

2πς όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 6
2. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 5
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 5
4. ΜΑΡΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 4
5. ΦΑΛΑΓΓΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 4
6. ΑΝΔΡΕΑΚΕΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ 3
7. ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 3
8. ΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
9. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3
10. ΑΛΤΣΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 2

 

3ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6
2. ΒΑΣΙΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4
3. ΜΠΛΑΝΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4
4. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 4
5. ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3
6. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3
7. ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 3
8. ΝΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 3
9. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΓΟΣ 3
10. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΥΡΩΝ 2

 

Γ’ κατηγορία

 

1ος όμιλοσ

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΤΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ 4
2. ΤΣΙΑΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 4
3. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ 3
4. GURI ERDIS ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2
5. ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΨ 2
6. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 2
7. ΗΛΙΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 2
8. ΚΑΛΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2
9. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΨ 2
10. ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2

 

2ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 7
2. ΚΩΤΣΗΣ ΜΑΡΙΝΕΛΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 5
3. ΠΟΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5
4. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 4
5. ΤΣΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ 4
6. ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 3
8. ΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3
9. ΧΑΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΚΩΦΩΝ 3
10. LILAJ GERONT ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2

 

3ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8
2. ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 5
3. ΖΑΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 4
4. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 3
5. ΛΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3
6. ANDGULADZE LASHA ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 2
7. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2
8. ΒΟΤΣΑΙΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΩΝ 2
9. ΔΟΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 2
10. ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΑΤΩΝ 2

 

4ος όμιλος

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ 4
2. ΜΠΟΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 4
3. ΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 4
4. ΠΡΑΣΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ 4
5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 3
6. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 3
7. ΚΑΚΑΜΠΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ 3
8. ΚΙΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ 3
9. ΚΟΥΜΡΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΣΤ ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 3
10. ΚΡΑΣΝΙΚΙ ΑΡΜΑΝΤΟ ΠΑΤΗΣΙΑ 3

 

 

Κύπελλο

Ποδοσφαιριστής Σωματείο Τέρματα
1. ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ 5
2. ERMAL GEGA ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 4
3. ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. 4
4. ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 4
5. ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 3
6. ΚYΣΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 3
7. ΚΑΙΜΑΚΑΜΟΥΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3
8. ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 3
9. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 3
10. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΛΩΝΟΣ 3

 

 

Related posts

O Μικρασιατικός τον σκόρπισε στους … έξι ανέμους

Abola Team

Νίκες για Αγ. Αναργύρους-Κοψαχείλα, ισοπαλία ο Ιάσωνας

Abola Team 3

Λαύρα Αργυρούπολης – ΑΕ Περιστερίου 3-2 (vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης