free page hit counter
31.3 C
Αθήνα
25 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΡΟΥΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/11/17 15:00    
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00    
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00    
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00    
9. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΕΥΚΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00    
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/11/17 15:00    
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00    
13. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00    
14. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/11/17 15:00    
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 19/11/17 15:00    
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 15:00    
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00    
20. ΙΑΣΩΝ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 19/11/17 11:30    
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 12:00    
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 19/11/17 15:00    
24. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00    
25. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/11/17 15:00    
27. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
28. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:00    
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00    
30. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00    
31. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/11/17 15:00    
32. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00    
33. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/11/17 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00    
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
36. ΒΥΡΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο 18/11/17 15:00    
37. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 18/11/17 15:00    
38. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/11/17 15:00    
39. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/17 15:00    
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 19/11/17 15:00    
41. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/11/17 15:00    
43. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00    
44. ΠΟΨ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00    
46. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 19/11/17 11:00    
47. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 15:00    
48. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/11/17 15:00    
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 09:30    
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 12:00    
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 12:00    
53. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00    
54. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 18/11/17 15:00    
56. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/11/17 15:00    
57. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00    
58. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00    
59. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/11/17 09:00    
60. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/11/17 12:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/11/17 09:00    
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/11/17 09:00    
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/11/17 11:00    
64. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00    
65. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/17 15:00    
66. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 19/11/17 15:00

Related posts

Τρίτη θέση για την Μικτή Παίδων της ΕΠΣΑ στο φάιναλ φορ της Κατερίνης

Abola Team 3

«Βόμβα» με Τερεκανίδη!

Kώστας Παλαιολόγος

Έμεινε και ο Παπαθανάσης στην Αθηναϊδα

Abola Team 3