11.1 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κλήσεις στις Μικτές Πειραιά για την Δευτέρα 20/11

Από την ΕΠΣ Πειραιά έγιναν οι εξής κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων για τη Δευτέρα 20/11:

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων Πειραιά κ. Θεολόγο Ρενιέρη και τους συνεργάτες του, κ.Αδάμο, κ.  Πατινιώτη και κ. Βλαχογιάννη καλούνται τη Δευτέρα 20-11-2017 και ώρα 14.45 μμ. οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται στο Γηπ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ για  προπόνηση:

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΣ                             

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

2

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

3

ΓΙΑΓΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

4

ΔΑΒΒΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

5

ΔΑΛΛΑΣ                                             

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

6

ΔΗΜΟΥ                                              

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

7

ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΜΟΣΧ.

8

ΚΑΛΥΚΑΣ                                          

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

9

KATΣΙΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

10

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΣΙΑΔΗΣ                    

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

11

ΛΑΒΟΥΤΑΣ                       

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12

ΜΑΛΛΟΥΧΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΑΜΦΙΑΛΗ

13

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

14

ΜΠΟΥΡΔΟΣ                     

ΑΝΤΩΝΙΟΣ       

ΑΜΦΙΑΛΗ

15

ΠΑΝΕΤΑΣ                                          

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ                         

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ

17

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18

ΠΑΣΑΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

19

ΣΤΕΛΛΟΣ                                          

ΖΗΣΗΣ

EΘΝΙΚΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΑ

20

ΤΖΟΥΛΑΣ                                          

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

21

ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ                    

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

22

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ

23

ΧΑΝΑΒΕΡΗΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

24

ΧΙΩΤΗΣ                                              

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

 

Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του κ.κ. Θ. Νικολούλη ,Γ .Αυγουλέα , Σ. Κυπραίο  και Α. Ρούσσαλη καλούνται τη Δευτέρα  20-11-2017 και ώρα 16.00  μμ. οι παρακάτω αθλητές να βρίσκονται  στο  Γηπ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ  για  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ:

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

2

ΔΑΓΚΑΚΗΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

3

ΔΑΝΤΣΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΚΑΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

5

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ                   

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

6

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

7

ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

8

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ  

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

9

ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

10

ΚΟΚΚΟΣΗΣ                       

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

11

ΚΟΜΗΣ                               

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12

ΚΟΡΕΝΤΙΟΣ

ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ

ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

13

ΚΥΡΙΤΣΗΣ 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

14

ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

15

ΛΕΡΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16

ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ             

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17

ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ                   

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18

ΜΟΣΧΟΣ                            

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

19

ΜΠΟΥΡΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20

ΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ  ΚΑΜΙΝΙΩΝ

21

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                   

ΜΑΡΙΟΣ             

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

22

ΣΕΡΙ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

23

ΤΖΑΡΑΝΤΑΤ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

24

ΤΣΙΓΚΟΛΗΣ                      

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

25

ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΕΟΙ  ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

Related posts

Ποινές από την ΕΠΣ Πειραιά και οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 16/9 και 17/9 για το Κύπελλο

Abola Team 3

ΕΠΣ Πειραιά: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Nάσος Φακίδης

Η ΕΠΣ Πειραιά για τα δύο Κυριακάτικα ντέρμπι, τους υπερπαρατηρητές στα Κυριακάτικα (18/2) ματς και για τις ποινές ποδοσφαιριστές υποδομών

Abola Team 3