13.7 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑΝΑ και ενός λεπτού σιγή για τα θύματα στην Δυτική Αττική

Σε ανακοίνωσή της η ΕΠΣΑΝΑ αναφέρει:

Σας κοινοποιούμε απόφαση της Γενικής Γραμματείας Αθλητισμού βάσει της οποίας θα τηρηθεί ενός λεπτού σιγή σε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της χώρας και παρακαλούμε για την σχετική τήρηση της απόφασης.

 

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ

 

Η οικογένεια του αθλητισμού πενθεί για την τραγωδία που έπληξε τους αδικοχαμένους συμπολίτες μας και τις οικογένειές τους στη Δυτική Αττική. Με απόφαση του Υφυπουργού Πολιτισμού και Αθλητισμού Γιώργου Βασιλειάδη καλούνται όλες οι αθλητικές Ομοσπονδίες και Ενώσεις να τηρήσουν ενός λεπτού σιγή σε όλες τις αθλητικές εκδηλώσεις της χώρας, μέχρι και τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2017. Η αθλητική Ηγεσία θα σταθεί αρωγός στην αποκατάσταση των συνεπειών της καταστροφής την επόμενη μέρα.

Εξάλλου για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (18 και 19/11) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

 

Α Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
2. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 18/11/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ανθούσας Σάββατο 18/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/11/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/11/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
6. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 19/11/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
7. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 19/11/17 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
Κύπελλο Γ Φάση
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ραφήνας Τετάρτη 22/11/17 14:30    
Β Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Βουλιαγμένης Σάββατο 18/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 18/11/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
12. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Αναβύσσου Κυριακή 19/11/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
15. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 19/11/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
17. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 18/11/17 15:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κουβαρά Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
21. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Αυλώνα Κυριακή 19/11/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
22. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
23. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Κυριακή 19/11/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
24. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 19/11/17 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
Α Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Παπασιδέρη Σάββατο 18/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.  
26. ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/11/17 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
27. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 18/11/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
28. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 18/11/17 10:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 18/11/17 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
30. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 18/11/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΡΙΖΟΣ Δ.  
31. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Σάββατο 18/11/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.  
32. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Ανθούσας Σάββατο 18/11/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
Γ Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 18/11/17 00:00    
34. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 18/11/17 09:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
35. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 18/11/17 10:00 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
36. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 18/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Νέων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 18/11/17 00:00    
38. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 18/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
39. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 18/11/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
40. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 18/11/17 11:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.  
Α Όμιλος Παίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 19/11/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.  
42. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
43. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
44. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Κυριακή 19/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
45. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Παλαιάς Φώκαιας Κυριακή 19/11/17 11:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Β Όμιλος Παίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γέρακα Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.  
47. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 19/11/17 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
48. ΜΑΡΚΟ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
49. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ανθούσας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
50. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Γ Όμιλος Παίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 19/11/17 00:00    
52. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 19/11/17 10:00 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.  
53. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Δροσιάς Κυριακή 19/11/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
54. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
55. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/11/17 10:00 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
Δ Όμιλος Παίδων
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 19/11/17 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
57. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αφιδνών Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
58. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
59. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 19/11/17 10:00 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
60. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17 12:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 18/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
62. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 18/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
63. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Βάρης Σάββατο 18/11/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
64. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 18/11/17 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
65. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 18/11/17 12:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βoca Αrena Σάββατο 18/11/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
67. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 18/11/17 12:30 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
68. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 18/11/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
69. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Σάββατο 18/11/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
70. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 18/11/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 18/11/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
72. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 18/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
73. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 18/11/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
74. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 18/11/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Καπανδριτίου Σάββατο 18/11/17 12:30 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
76. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ BATISTA Σάββατο 18/11/17 12:30 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.  
77. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Σάββατο 18/11/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
78. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 18/11/17 13:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
79. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 18/11/17 15:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
Α Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 19/11/17 12:30 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
81. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 19/11/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
82. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Κυριακή 19/11/17 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
83. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βουλιαγμένης Κυριακή 19/11/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
84. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 19/11/17 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 19/11/17 00:00    
86. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βoca Αrena Κυριακή 19/11/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
87. ΜΑΡΚΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Μαρκόπουλου Κυριακή 19/11/17 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
88. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 19/11/17 12:30 ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.  
89. ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Planet Cosmos Κυριακή 19/11/17 12:30 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
Γ Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 19/11/17 10:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
91. ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Κυριακή 19/11/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
92. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 19/11/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
93. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ανθούσας Κυριακή 19/11/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
94. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 19/11/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ.  
Δ Όμιλος Junior
(4η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας Κυριακή 19/11/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
96. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 19/11/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
97. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Συκαμίνου Κυριακή 19/11/17 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
98. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 19/11/17 12:30 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.  
99. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Κυριακή 19/11/17 17:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.

Related posts

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑNA: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (2-3/3)

Nάσος Φακίδης

Με την παρουσία του Δημάρχου Γρ. Κωνσταντέλλου η τελετή λήξης των ακαδημιών του Άρη Βούλας (Ολόκληρο το ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3