free page hit counter
19.8 C
Αθήνα
18 Απριλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα σημερινά (Σάββατο 18/11) παιχνίδια στον Πειραιά

Στα σημερινά παιχνίδια-Σάββατο 18/11 στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/11/17 15:15 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 5-0
3. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 0-3
4. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 2-3
5. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:15 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-1
6. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/11/17 15:15 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 3-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΙΚΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-0
8. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 18/11/17 15:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 18/11/17 15:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-1
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 18/11/17 15:00 ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 1-1
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/11/17 13:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. Αναβλήθηκε
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ. Αναβλήθηκε
13. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι. Αναβλήθηκε
14. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ. Αναβλήθηκε
16. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 18/11/17 10:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. Αναβλήθηκε
17. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 18/11/17 11:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 18/11/17 09:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. Αναβλήθηκε
Εφηβικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/11/17 19:15 ΤΟΡΝΟΣ Ε. Αναβλήθηκε
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. Αναβλήθηκε
Παιδικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 18/11/17 09:30 ΚΙΚΗΣ Α. Αναβλήθηκε
Παιδικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/11/17 09:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. Αναβλήθηκε
23. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/11/17 13:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι. Αναβλήθηκε
Παιδικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 18/11/17 10:45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
25. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 18/11/17 17:30 ΤΟΡΝΟΣ Ε. Αναβλήθηκε
Παιδικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 18/11/17 13:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. Αναβλήθηκε
Παιδικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 18/11/17 11:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
28. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 18/11/17 12:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. Αναβλήθηκε

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (6/5) στον Πειραιά

Abola Team 3

Τον Θανάση Μητρόπουλο ανακοίνωσε ο ΑΟ Καραβάς

Abola Team 2

ΜΙΚΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΔΗΛ. ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7-10-2016 VIDEO

Ρένος Γιαμπουράς