26.1 C
Αθήνα
Ιούνιος 30, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 και 26/11) στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (25/11 και 26/11) στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
2. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
3. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.  
8. ΡΟΥΦ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.  
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.  
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
19. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.  
20. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 26/11/17 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
21. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 26/11/17 11:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
22. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΩΤΗ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
23. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
27. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
32. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
35. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
36. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/11/17 12:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 , ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 25/11/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΨ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 09:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
45. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 26/11/17 09:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 09:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
50. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 26/11/17 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
51. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 26/11/17 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 26/11/17 14:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
53. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
7η αγωνιστική
54. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 29/11/17 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 26/11/17 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ.  
56. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 26/11/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.  
57. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 26/11/17 11:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
58. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 26/11/17 12:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
59. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 26/11/17 15:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
60. ΑΡΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
7η αγωνιστική
61. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 29/11/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 25/11/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 25/11/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.  
64. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 26/11/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
65. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 26/11/17 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
66. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
67. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 26/11/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
7η αγωνιστική
68. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 29/11/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Related posts

Α.Ο. Περιστερίου: Δώρα και ευχές στους ποδοσφαιριστές μοίρασε η διοίκηση

Γιώργος Ανανίδας

Μίλησε η ποιότητα

Κωνσταντίνος Περούλης

Τα ματς του Σαββάτου στην ΕΠΣΑ

Abola Team