14.3 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 9, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΑ έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00    
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00    
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 03/12/17 15:00    
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00    
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00    
6. ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 15:00    
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00    
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΥΚΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00    
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 02/12/17 15:00    
11. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/17 15:00    
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
13. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 03/12/17 15:00    
14. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00    
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 03/12/17 15:00    
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00    
18. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00    
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/12/17 11:30    
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 12:00    
21. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 03/12/17 15:00    
22. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
23. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00    
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 15:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00    
26. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00    
27. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:00    
28. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00    
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00    
30. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/12/17 15:00    
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 02/12/17 15:00    
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00    
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00    
36. ΒΥΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00    
37. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/17 15:00    
38. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00    
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/12/17 15:00    
42. ΠΟΨ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00    
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00    
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 02/12/17 15:00    
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/17 11:00    
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 11:00    
47. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 29/11/17 16:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
9η αγωνιστική
49. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00    
50. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00    
51. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/17 15:00    
52. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 02/12/17 15:00    
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 09:00    
54. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη 29/11/17 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
9η αγωνιστική
56. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΡΙΩΝ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00    
57. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/17 15:00    
58. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/17 09:00    
59. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 09:00    
60. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 09:00    
61. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/12/17 15:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη 29/11/17 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
9η αγωνιστική
63. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/17 11:00    
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/17 12:00    
65. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/17 12:00    
66. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/17 15:00    
67. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 03/12/17 15:00    
68. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/17 15:00    
Παίδων 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Τετάρτη 29/11/17 15:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

Related posts

Πέρασε την πόρτα του χειρουργείου ο Σπυριδάκης

Abola Team

Τα σημερινά αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ

Abola Team

Διάνα Ηλιούπολης: Οι αριθμοί της σε 7 αγωνιστικές και δύο ματς Κυπέλλου

Γιώργος Ανανίδας