free page hit counter
37.1 C
Αθήνα
17 Ιουλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στην ΕΠΣΔΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) σε όλες τις κατηγορίες και στις υποδομές στην ΕΠΣΔΑ έχει ως εξής:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:00    
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00    
3. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
4. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
5. ΒΥΖΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 03/12/17 15:00    
6. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:00    
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ   Σάββατο 02/12/17 16:00    
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/12/17 11:00    
10. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/12/17 11:00    
11. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 03/12/17 11:00    
12. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/12/17 15:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΒΥΖΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 02/12/17 12:00    
14. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 03/12/17 10:00    
15. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Κυριακή 03/12/17 13:00    
16. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/12/17 17:15    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 02/12/17 10:00    
18. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 02/12/17 12:00    
19. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/12/17 12:30    
20. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΒΥΖΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 03/12/17 11:00    
21. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 03/12/17 12:30    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΒΥΖΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 02/12/17 11:30    
23. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 02/12/17 12:00    
24. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/12/17 11:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SPORTLAND Σάββατο 02/12/17 10:00    
26. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 02/12/17 10:00    
27. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 02/12/17 10:30    
28. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 02/12/17 11:30    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ SOCCER LAND Σάββατο 02/12/17 10:00    
30. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 02/12/17 17:00    
31. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΒΥΖΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 03/12/17 10:00    
32. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 03/12/17 13:00    
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ SUPER BALL Κυριακή 03/12/17 10:00    
34. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/17 10:00    
35. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 03/12/17 12:00  

Related posts

Μείωσε και περιμένει «γκέλα» του Πανελευσινιακού

Nάσος Φακίδης

«Τρίποντο» για Νέα Πέραμο

Nάσος Φακίδης

Πέμπτη η Ζωφριά

Nάσος Φακίδης