16 C
Αθήνα
Οκτώβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στον Πειραιά

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (2 και 3/12) στον Πειραιά ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/12/17 15:15 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
2. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΚΑΚΡΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)  
4. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
5. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
6. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
7. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
9. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
10. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 03/12/17 12:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
11. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
12. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
13. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
14. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/12/17 15:15 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ)  
Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2017-2018
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Τετάρτη 06/12/17 15:00    
16. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Τετάρτη 06/12/17 15:00    
17. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Τετάρτη 06/12/17 15:00    
18. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Πέμπτη 07/12/17 15:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/12/17 10:15 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
20. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/12/17 10:15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
21. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 03/12/17 11:00 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  
22. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/12/17 12:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
23. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
24. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 03/12/17 12:30 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 03/12/17 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ)  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ)  
27. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)  
28. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 02/12/17 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
29. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 03/12/17 10:15 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
30. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
31. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 03/12/17 15:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .)  
32. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 03/12/17 15:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .)  
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/12/17 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΡΟΥΣΣΟΥ Μ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
34. ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΡΕΜΣΙΖΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
35. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .)  
36. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/12/17 10:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
37. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 03/12/17 10:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΤΟΡΝΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΟΥΡΗΣ .)  
Εφηβικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 03/12/17 10:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
39. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/12/17 10:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.  
41. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/12/17 11:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.  
42. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 02/12/17 13:00 ΣΕΡΕΠΑΣ Α.  
Εφηβικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
43. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 11:15 ΚΙΚΗΣ Α.  
44. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/12/17 11:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.  
45. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 02/12/17 12:30 ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 02/12/17 12:45 ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ..  
47. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/12/17 13:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.  
48. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 03/12/17 17:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.  
Εφηβικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/12/17 09:00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
50. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 03/12/17 17:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
Εφηβικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/12/17 13:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ.  
52. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/12/17 17:30 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΓΟΓΟΛΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..  
Εφηβικό – Α Φάση – 7ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/12/17 17:45 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
Παιδικό – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 02/12/17 09:00 ΚΙΚΗΣ Α.  
55. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/12/17 17:45 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Παιδικό – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 02/12/17 09:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.  
57. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/12/17 11:00 ΓΟΓΟΛΟΣ Μ.  
58. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 02/12/17 12:30 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.  
Παιδικό – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 03/12/17 12:30 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.  
60. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 03/12/17 17:15 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.  
61. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 03/12/17 17:30 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.  
Παιδικό – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/12/17 10:30 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.  
63. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 02/12/17 12:30 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.  
64. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 03/12/17 19:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παιδικό – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 02/12/17 11:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.  
Παιδικό – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/12/17 09:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
67. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 02/12/17 17:15 ΤΟΡΝΟΣ Ε.

Related posts

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: Το σημερινό (6/3) αποτέλεσμα

Nάσος Φακίδης

ΕΠΣ Πειραιά: Αντικατάσταση Διαιτητή

Nάσος Φακίδης

Ανακαίνιση και ανακασκευή νέων αποδυτηρίων στην ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού΅(Ολόκληρο το ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ)

Abola Team 3