16.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του διήμερου (28 και 29/12) με τους διαιτητές στις διοργανώσεις υποδομών της ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του διήμερου (Πέμπτη 28/12 και Παρασκευή 29/12) στις διοργανώσεις υποδομών της ΕΠΣΑμ μαζί με τους διαιτητές έχει ως εξής:

 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΟΨ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΕΥΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
3. ΠΕΥΚΗ – ΠΟΨ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ (ΚΛΕΙΣΤΟ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
4. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
6. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΟΣΦΠ ΣΧΟΛΗ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
7. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 18:00    
8. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΠΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ALMA Πέμπτη 28/12/17 17:00    
10. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
11. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
12. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ALMA Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΝΕΩΝ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΕΥΚΗ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 15:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
14. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
3η αγωνιστική
15. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
16. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
ΝΕΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΕΥΚΗ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 15:15    
18. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
3η αγωνιστική
19. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45    
20. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 15:15    
ΝΕΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
22. ΧΑΪΔΑΡΙ 1 – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
3η αγωνιστική
23. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
24. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
ΝΕΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
26. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΡΟΥΦ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
3η αγωνιστική
27. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
28. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
ΝΕΩΝ – GROUP C 
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 11:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
30. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 11:45 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
3η αγωνιστική
31. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 11:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
32. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 13:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΕΥΚΗ 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
34. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
3η αγωνιστική
35. ΠΕΥΚΗ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Παρασκευή 29/12/17 13:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΕΥΚΗ 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 13:30    
38. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
3η αγωνιστική
39. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 12:15 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
40. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:30    
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 18:15 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
42. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 18:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
3η αγωνιστική
43. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:30 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
44. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 18:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
45. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ 1 ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
46. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Πέμπτη 28/12/17 15:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
3η αγωνιστική
47. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
48. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΕΥΚΗ 1 ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 15:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 13:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
50. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
3η αγωνιστική
51. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 12:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
52. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
54. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
3η αγωνιστική
55. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΥΦ Παρασκευή 29/12/17 14:45 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
56. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Παρασκευή 29/12/17 17:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Πέμπτη 28/12/17 14:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
58. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 18:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
3η αγωνιστική
59. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Παρασκευή 29/12/17 14:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
ΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
62. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 14:15 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.  
3η αγωνιστική
63. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
64. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Παρασκευή 29/12/17 13:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
65. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
66. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Πέμπτη 28/12/17 16:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
3η αγωνιστική
67. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Παρασκευή 29/12/17 15:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
68. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Πέμπτη 28/12/17 17:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
70. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 19:45 ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
3η αγωνιστική
71. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 17:45 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
72. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 19:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΕ 3 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 15:00    
74. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 16:00    
3η αγωνιστική
75. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 15:00    
76. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 15:00    
78. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 21:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
3η αγωνιστική
79. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
80. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 20:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Πέμπτη 28/12/17 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
82. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 21:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
3η αγωνιστική
83. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Παρασκευή 29/12/17 17:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
84. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΧΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 21:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
85. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
86. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 17:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ.  
3η αγωνιστική
87. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 17:45 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
88. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Παρασκευή 29/12/17 18:45 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
90. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Πέμπτη 28/12/17 16:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
3η αγωνιστική
91. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Παρασκευή 29/12/17 14:15 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
92. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Παρασκευή 29/12/17 14:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Πέμπτη 28/12/17 13:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.  
94. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
3η αγωνιστική
95. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Παρασκευή 29/12/17 16:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
96. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Παρασκευή 29/12/17 18:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
97. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
98. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 20:00    
3η αγωνιστική
99. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 17:00    
100. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
102. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
103. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
104. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ALMA Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
105. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 18:00    
106. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
107. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 18:00    
108. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
109. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 – ΟΜΑΔΑ 1 (ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
110. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ALMA Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
111. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 17:00    
112. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΜΑΔΑ 1 (ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. ΑΠΟ 2ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – CROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
113. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΟΜΑΔΑ 2 (ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 2 ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
114. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ALMA Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
115. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
116. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΜΑΔΑ 2 (ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟ 1ο ΟΜΙΛΟ) ALMA Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 – ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
118. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
119. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 1 – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
120. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
122. ΠΕΥΚΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
3η αγωνιστική
123. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΥΚΗΣ Παρασκευή 29/12/17 15:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
124. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP A – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
126. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Πέμπτη 28/12/17 20:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
3η αγωνιστική
127. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 19:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
128. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Παρασκευή 29/12/17 20:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP B – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
129. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 17:00    
130. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
3η αγωνιστική
131. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
132. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP B – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 19:00    
134. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Πέμπτη 28/12/17 20:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
3η αγωνιστική
135. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 17:00    
136. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 19:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP C – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 18:00    
138. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Πέμπτη 28/12/17 20:00    
3η αγωνιστική
139. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 18:00    
140. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP C – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
141. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 ALMA Πέμπτη 28/12/17 17:00    
142. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Πέμπτη 28/12/17 20:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
3η αγωνιστική
143. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 1 ALMA Παρασκευή 29/12/17 16:00    
144. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ALMA Παρασκευή 29/12/17 17:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP D – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 16:00    
146. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 – ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 ALMA Πέμπτη 28/12/17 20:00    
3η αγωνιστική
147. ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 2 – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 17:00    
148. ΙΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 3 ALMA Παρασκευή 29/12/17 20:00    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – GROUP D – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πέμπτη 28/12/17 17:00    
150. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 – ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 ALMA Πέμπτη 28/12/17 21:00    
3η αγωνιστική
151. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧΟΛΗ 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Παρασκευή 29/12/17 16:00    
152. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ALMA Παρασκευή 29/12/17 21:00

Related posts

Οι διαιτητές στα ματς της Τετάρτης (18/10) για το Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Νικολακόπουλος: «Να αποκτήσουμε ελπίδα στο όνειρο!»

Μπαίνουν και οι ολοκαίνουργιοι πάγκοι από το εξωτερικό στο γήπεδο της Τερψιθέας

Abola Team 3