17.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι αλλαγές στο πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (6 και 7/1) στην Γ’ Εθνική και οι διαιτητές στους αγώνες και των οκτώ ομίλων

Τμηματικά κσι σε τέσσερις δόσεις θα πραγματοποιηθεί η αγωνιστική δράση στους οκτώ ομίλους της Εθνικής Ερασιτεχνικής Κατηγορίας. 

Σάββατο 6 Ιανουαρίου

 

7ος όμιλος: (15:00) Ταμυναϊκός – Αιολικός

 

 

 

Κυριακή 7 Ιανουαρίου

 

7ος όμιλος: (13:30) Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας

 

 

 

Δευτέρα 8 Ιανουαρίου

 

6ος όμιλος: (15:00) Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Λουτράκι

Τετάρτη 10 Ιανουαρίου

 

7ος όμιλος: (15:00) Διαγόρας Αγ. Παρ. – Ερμής Κιβερίου

 

Εξάλλου ορίστηκαν οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής:

8ος όμιλος

 

Κυριακή 7 Ιανουαρίου (ώρα έναρξης 15:00)

 

ΟΦ Ιεράπετρας-Μυλοπόταμος

 

Διαιτητής: Εμμανουήλ Μανδαλενάκης (Ηρακλείου)

 

A’ βοηθός: Δημήτριος Σφακιανάκης (Ηρακλείου)

 

Β’ βοηθός: Σταύρος Ελευθεράξης (Ηρακλείου)

 

Παρατηρητής: Παναγιώτης Γιαννακάκης (Χανίων)

 

 

 

Ηλυσιακός-ΠΟ Ατσαλένιου

 

Διαιτητής: Ιωάννης Κακριδής (Πειραιά)

 

A’ βοηθός: Γεώργιος Γιαννίκος (Πειραιά)

 

Β’ βοηθός: Δημήτριος Τζιλίρης (Πειραιά)

 

Παρατηρητής: Ευγενία Κασκαντίρη (Δυτικής Αττικής)

 

 

 

Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά

 

Διαιτητής: Ιωάννης Καλογερόπουλος (Αθηνών)

 

A’ βοηθός: Δημήτριος Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

 

Β’ βοηθός: Χρήστος Νικολάου (Αθηνών)

 

Παρατηρητής: Πέτρος Κόνιαρης (Ανατολικής Αττικής)

 

 

 

Ερμής Ζωνιανών-Φωστήρας

 

Διαιτητής: Μάριος Βισκαδούρος (Ηρακλείου)

 

A’ βοηθός: Ιωάννης Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

 

Β’ βοηθός: Μιχαήλ Παπαδάκης (Ηρακλείου)

 

Παρατηρητής: Γεώργιος Χατζηδάκης (Χανίων)

 

 

 

Παλαιοχωρα-Αιγάλεω

 

Διαιτητής: Μιχαήλ Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)

 

A’ βοηθός: Δημήτριος Μαυρουδής (Ηρακλείου)

 

Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Τρουλινός (Ηρακλείου)

 

Παρατηρητής: Δημήτριος Χριστοδουλάκης (Ρεθύμνου)

 

7ος όμιλος

 

 Κυριακή 7 Ιανουαρίου (ώρα έναρξης 15:00)

 

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Ερμής Κιβερίου

 

Διαιτητής: Μάριος Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου)

 

A’ βοηθός: Νικόλαος Κορακίδας (Αθηνών)

 

Β’ βοηθός: Σπυρίδων Τσέτσος (Δωδεκανήσου)

 

Παρατηρητής: Ιωάννης Μαχαίρας (Χίου)

 

 

 

Θύελλα Ραφήνας-Χαλκίδα

 

Διαιτητής: Φώτιος Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)

 

A’ βοηθός: Δημήτριος Πρέντζας (Δυτικής Αττικής)

 

Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)

 

Παρατηρητής: Γεώργιος Ιωαννίδης (Ηρακλείου)

 

 

 

Πανθηραϊκός-Τριγλία Ραφήνας

 

Διαιτητής: Βασίλειος Στάμος (Αθηνών)

 

A’ βοηθός: Μαρίνος Λιαμπότης (Αθηνών)

 

Β’ βοηθός: Αλέξιος Κωστούλας (Αθηνών)

 

Παρατηρητής: Αθανάσιος Τζωρτζάκος (Δυτικής Αττικής)

 

 

 

Παραργειακός-Ερμιονίδα

 

Διαιτητής: Γεώργιος Κόλλιας (Αργολίδας)

 

A’ βοηθός: Χαρίλαος Νενεκούμης (Αργολίδας)

 

Β’ βοηθός: Ευάγγελος Λυκομήτρος (Αργολίδας)

 

Παρατηρητής: Νικόλαος Ρουμπάνης (Ηλείας)

 

 

 

Ταμυναϊκός-Αιολικός

 

Διαιτητής: Αριστείδης Αλιάγας (Δυτικής Αττικής)

 

A’ βοηθός: Χρήστος Πλάκας (Δυτικής Αττικής)

 

Β’ βοηθός: Χρήστος Παύλος (Δυτικής Αττικής)

 

Παρατηρητής: Χαράλαμπος Αγγελόπουλος (Αθηνών)

 

 6ος όμιλος

 

Αναλυτικά οι ορισμοί:

 

Κυριακή 7 Ιανουαρίου (ώρα έναρξης 15:00) 

 

Ιωνικός-Ζευγολατιό

 

Διαιτητής: Ελένη Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής)

 

A’ βοηθός: Εμμανουήλ Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)

 

Β’ βοηθός: Αντώνιος Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

 

Παρατηρητής: Δημήτριος Δέτσης (Αθηνών)

 

 

 

Διαγόρας Ρόδου-Λουτράκι (8/1, 15:00)

 

Διαιτητής: Απόστολος Παπαποστόλου (Εύβοιας)

 

A’ βοηθός: Κωνσταντίνος Αργύρης (Εύβοιας)

 

Β’ βοηθός: Κωνσταντίνος Δάλλας (Εύβοιας)

 

Παρατηρητής: Βασίλειος Ψαλίδας (Αθηνών)

 

 

 

Εθνικός-Ρόδος

 

Διαιτητής: Γεώργιος Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

 

A’ βοηθός: Παναγιώτης Μεσσήνης (Αχαΐας)

 

Β’ βοηθός: Σπήλιος Οικονόμου (Αχαΐας)

 

Παρατηρητής: Πέτρος Μιχαηλίδης (Αθηνών)

 

 

 

Πέλοπας Κιάτου-Ιάλυσος

 

Διαιτητής: Χρήστος Βεργέτης (Αρκαδίας)

 

A’ βοηθός: Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

 

Β’ βοηθός: Ιωσήφ Νίκα (Αρκαδίας)

 

Παρατηρητής: Σωτήριος Δανούσης (Αργολίδας)

 

 

 

Ασπρόπυργος-Κερατσίνι

 

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Περράκης (Αθηνών)

 

A’ βοηθός: Μαρία Δέτση (Αθηνών)

 

Β’ βοηθός: Χρήστος Ψύλλος (Λέσβου)

 

Παρατηρητής: Ανδρέας Ντούλης (Κορινθίας)

 

 5ος όμιλος

 

Κυριακή 7 Ιανουαρίου (ώρα έναρξης 15:00)

 

Παναρκαδικός-Τσικλητήρας Πύλου

 

Διαιτητής: Τηλέμαχος Καλανζής (Αθηνών)

 

Α’ βοηθός: Άγγελος Κολιάκος (Αθηνών)

 

B’ βοηθός: Ανδρέας Καρφίτσας (Αθηνών)

 

Παρατηρητής: Παναγιώτης Ανδριόπουλος (Αχαΐας)

 

 

 

ΠΑΟ Βάρδας-Πανηλειακός

 

Διαιτητής: Νικόλαος Σταυρόπουλος (Ηλείας)

 

Α’ βοηθός: Αλέξιος Ασημακόπουλος (Ηλείας)

 

B’ βοηθός: Χρήστος Λιάπης (Ηλείας)

 

Παρατηρητής: Νικόλαος Χρονόπουλος (Μεσσηνίας)

 

 

 

Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληξουριακός

 

Διαιτητής: Νικόλαος Τουρλομούσης (Μεσσηνίας)

 

Α’ βοηθός: Σοφία Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

 

B’ βοηθός: Μάριος Καρβούνης (Μεσσηνίας)

 

Παρατηρητής: Σταμάτιος Παναγιωτόπουλος (Αργολίδας)

 

 

 

Αστέρας Βλαχιώτη-Αχαϊκή

 

Διαιτητής: Ιωάννης Καλογεράκος (Ζακύνθου)

 

Α’ βοηθός: Ιωάννης Καραλής (Ηλείας)

 

B’ βοηθός: Γεώργιος Καραμέρος (Ηλείας)

 

Παρατηρητής: Ελένη Κύριου (Αρκαδίας)

 

 

 

Αστέρας Αμαλιάδας-Ζάκυνθος

 

Διαιτητής: Αθανάσιος Ρούσσος (Κορινθίας)

 

Α’ βοηθός: Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)

 

B’ βοηθός: Παναγιώτης Σπηλιώτης (Κορινθίας)

 

Παρατηρητής: Κωνσταντίνος Κωνσταντάκης (Αχαΐας)

 

 

 

Καλαμάτα-Λεωνίδιο

 

Διαιτητής: Σπυρίδων Λιαρός (Λακωνίας)

 

Α’ βοηθός: Κωνσταντίνος Καφετζόπουλος (Λακωνίας)

 

B’ βοηθός: Λεωνίδας Σόβολος (Λακωνίας)

 

Παρατηρητής: Παναγιώτης Φράγκος (Αχαΐας)

 

4ος όμιλος

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 

Μπεκιάρης (Καρδίτσας), Τζάνης (Τρικάλων), Κάνιουρας (Καρδίτσας)

 

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΘΗΒΑ 

Ρούσης (Θεσσαλίας), Κουρέντας-Μανασής (Τρικάλων)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΠΟΚ ΒΕΛΟΥΧΙ 

Τσιοφλίκη, Στάικος-Παραφέστας (Λάρισας)

 

ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Γκαραγκάνης, Σαλτσίδης-Μηνούδης (Πέλλας)

 

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 

Ιωαννίδης, Κορώνας-Παγουρτζής (Πειραιά)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ 

Γκιάφης, Τριανταφύλλου-Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)

 

3ος όμιλος

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ 

Αθανασίου (Άρτας), Γιώτης (Ηπείρου)-Μάνος (Άρτας)

 

ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ – ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ 

Γιούργας, Σκορδίλης-Μιχαλάς (Κέρκυρας)

 

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΚΑΣΤΟΡΙΑ 

Γιουματζίδης, Δεμερτζής-Δέλλιος (Πέλλας)

 

ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ 

Ζαμπαλάς, Αντωνίου-Λιόντος (Ηπείρου)

 

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 

Καδδάς, Βασιλόπουλος-Ζούλης (Αχαΐας)

 

ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ – ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 

Κέκελος, Σουζάς-Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

 

2ος όμιλος

 

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

Πουλικίδης (Δράμας), Μηναδάκης-Καρασαββαΐδης (Καβάλας)

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Στόλης, Κρυωνάς-Αναστασιάδης (Σερρών)

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ

Καρατέρπος, Τζιάμπασης-Ιωαννίδης (Κοζάνης)

 

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

Καλαντζής, Αναστασίου-Σακκάς (Θεσσαλίας)

 

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Τσιτσανούδης, Νάκας-Κοτούμπας (Λάρισας)

 

ΝΑΟΥΣΑ – ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Τσακαλίδης, Μαλανδρής-Κεχαγιάς (Χαλκιδικής)

 

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

Σιδερίδης Β., Πρέσπαρης-Σιδερίδης Χρ. (Καστοριάς)

 

1ος όμιλος

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

Τεβεκέλης, Τσιότσος-Νταβέλας (Μακεδονίας)

 

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ

Κιγιτζή, Χατζημωυσιάδης-Κηλικιώτης (Ξάνθης)

 

ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

Ψωμόπουλος, Βερνέζης-Κουκούμης (Καβάλας)

 

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΗΝΥΤΩΝ

Μπουτσίκος, Τυριακίδης-Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

 

ΚΑΒΑΛΑ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Κακουλίδης, Δανδανίδης-Γκιόση (Θράκης)

 

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ

Παρχαρίδης, Πατσιάδης-Χασιώτης (Δράμας)

Related posts

Προπονήσεις με ΠΟΑ ο Κουκάκης

Abola Team 2

Στα χέρια του Νίκου Λεμονή παραμένουν διοικητικά τα ηνία της Προοδευτικής

Abola Team 3

Καλύκας: Στο ίδιο έργο θεατές…

Abola Team