26.1 C
Αθήνα
Ιούνιος 30, 2022
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑ και η ενημέρωση για το πρόγραμμα στο τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας

Για τα ματς του Σαββατοκύριακου (3 και 4/2) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.  
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
5. ΡΟΥΦ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
8. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
9. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.  
11. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι.  
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
13. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.  
15. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.  
17. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
19. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.  
20. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΩΤΗ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
21. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
22. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
23. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ.  
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
25. ΙΑΣΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
27. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
28. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
30. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
33. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΒΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
36. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
37. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/02/18 11:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
38. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ.  
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
41. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 04/02/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
43. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
45. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΟΨ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
46. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.  
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 04/02/18 15:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε.  
48. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 09:30 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
52. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
53. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
55. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 03/02/18 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 04/02/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
57. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 04/02/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
58. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 04/02/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.  
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 04/02/18 12:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
60. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 04/02/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 03/02/18 15:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.  
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 04/02/18 09:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 04/02/18 09:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
64. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 04/02/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
65. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 04/02/18 11:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
66. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 04/02/18 15:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.

Στο μεταξύ σχετικά με το πρόγραμμα που θα ισχύσει το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας η ΕΠΣΑ επισημαίνει:

Γνωρίζουμε στα σωματεία μας ότι το ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 17-18-19/2/2018  ΔΕΝ έχουν προγραμματιστεί να διεξαχθούν αγώνες των Πρωταθλημάτων της Ένωσης.(ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ και ΥΠΟΔΟΜΩΝ).

 

Αγώνες θα γίνουν μόνο στην περίπτωση που προκύψουν αναβολές.

Related posts

Τέλος ο Παπαδάκης από τον Άγιο Δημήτριο

Abola Team

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα των αγώνων στις γιορτές

abola10

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια πρωταθλήματος του Σαββάτου 27/10 στην ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς