20.5 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές αλλά και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/2) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βούλας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
3. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Ανθούσας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ .)
 
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Κερατέας Κυριακή 11/02/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 11/02/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 10/02/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
10. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Σταμάτας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
11. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
12. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 10/02/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αναβύσσου Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
14. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Νέων Παλατίων Κυριακή 11/02/18 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Άννας Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 11/02/18 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κουβαρά Σάββατο 10/02/18 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
18. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καλάμου Σάββατο 10/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
19. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/02/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
20. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Αυλώνα Κυριακή 11/02/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΑΜΠΕΡΟΣ .)
 
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Βούλας Κυριακή 11/02/18 15:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
23. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 11/02/18 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
 
Β Όμιλος Νέων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 10/02/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.  
25. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Σάββατο 10/02/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
26. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Ραφήνας Σάββατο 10/02/18 10:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
27. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 10/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Γ Όμιλος Νέων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Κρυονερίου Σάββατο 10/02/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.  
29. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Σάββατο 10/02/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
30. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 10/02/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
Δ Όμιλος Νέων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 10/02/18 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.  
32. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 10/02/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
33. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Καλάμου Σάββατο 10/02/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
Α Όμιλος Παίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Βούλας Κυριακή 11/02/18 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
35. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Καλυβίων Κυριακή 11/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
36. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Κυριακή 11/02/18 10:00 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
37. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 11/02/18 10:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
38. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 11/02/18 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
Β Όμιλος Παίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κουβαρά Κυριακή 11/02/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
40. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 11/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.  
41. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 11/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
42. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Ανθούσας Κυριακή 11/02/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
43. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 11/02/18 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
Γ Όμιλος Παίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 11/02/18 00:00    
45. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Διονύσου Κυριακή 11/02/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
46. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 11/02/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
47. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Ραφήνας Κυριακή 11/02/18 10:00 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.  
48. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 11/02/18 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Δ Όμιλος Παίδων
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Συκαμίνου Κυριακή 11/02/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
50. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 11/02/18 10:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
51. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 11/02/18 10:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
52. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου Κυριακή 11/02/18 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
53. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Αγίας Άννας Κυριακή 11/02/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
Α Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 10/02/18 12:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
55. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 10/02/18 12:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
56. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 10/02/18 12:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
57. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κερατέας Σάββατο 10/02/18 12:00 ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.  
58. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βάρης Σάββατο 10/02/18 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
Β Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
59. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διώνης Σάββατο 10/02/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
60. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Γέρακα Σάββατο 10/02/18 12:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
61. ΜΑΡΚΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
62. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βoca Αrena Σάββατο 10/02/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
63. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Γλυκών Νερών Σάββατο 10/02/18 13:00 ΣΟΦΙΑΣ Α.  
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
65. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 10/02/18 12:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
66. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Σάββατο 10/02/18 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
67. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ραφήνας Σάββατο 10/02/18 12:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
68. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΚΑΡΡΑΣ Α.  
69. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.  
70. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Συκαμίνου Σάββατο 10/02/18 12:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
71. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 10/02/18 12:00 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
72. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 10/02/18 12:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
Α Όμιλος Junior
(13η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 11/02/18 12:00 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.  
74. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Κυριακή 11/02/18 12:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
75. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 11/02/18 12:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Π.  
76. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 11/02/18 12:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι.  
77. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Καλυβίων Κυριακή 11/02/18 12:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Β Όμιλος Junior
(13η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 11/02/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
79. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ Μαρκόπουλου Κυριακή 11/02/18 10:00 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
80. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΜΑΡΚΟ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 11/02/18 12:00 ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.  
81. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βoca Αrena Κυριακή 11/02/18 12:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Γ Όμιλος Junior
(13η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
82. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ Μαραθώνα Κυριακή 11/02/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
83. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Γραμματικού Κυριακή 11/02/18 12:00 ΝΙΚΑΣ Γ.  
84. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Κυριακή 11/02/18 12:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
85. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 11/02/18 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
86. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Δροσιάς Κυριακή 11/02/18 12:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
Δ Όμιλος Junior
(13η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 11/02/18 12:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
88. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Κρυονερίου Κυριακή 11/02/18 12:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
89. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καπανδριτίου Κυριακή 11/02/18 12:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
90. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Νικολακάκη Κυριακή 11/02/18 12:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
91. ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 11/02/18 12:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
92. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 11/02/18 12:00 ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.  
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 11/02/18 10:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
94. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Κωστέα-Γείτονα Κυριακή 11/02/18 12:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 11/02/18 12:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
96. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Μαραθώνα Κυριακή 11/02/18 12:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.

 

 

Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές  μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

 

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ο κος ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ

 

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ο κος ΡΟΥΣΣΗΣ

 

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ο κος ΚΟΝΤΟΥΛΑΣ

 

ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ ο κος ΜΑΣΟΥΡΑΣ

 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΓΣ ΜΑΡΚΟ ο κος ΚΟΡΜΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ο κος ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

 

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ ο κος ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

 

 

 

Related posts

Πλήρης αντιακατάσταση του τάπητα στα Γλυκά Νερά

Abola Team 3

Το γύρισε η Άνοιξη

Βασίλης Θεόκλητος

Το λεύκωμα του Στρατηγού του ελληνικού ποδοσφαίρου “Μυστικά και άλλες αποκαλύψεις για τον θρύλο του Ελληνικού ποδοσφαίρου Μίμη Δομάζο” παρουσιάζεται σήμερα 23/5 στις 8 το βράδυ στο Αμφιθέατρο του Δήμου Κορωπίου

Abola Team 3