26.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 24, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/2) στον Πειραιά

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (10/2) στον Πειραιά σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 4-0
3. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 10/02/18 16:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) 1-2 
4. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 16:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 10/02/18 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 0-1
6. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 1-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 2-1
8. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 10/02/18 15:30 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-2
9. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 1-1 
Γ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 10/02/18 15:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 0-0
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 4-1
12. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 5-1
13. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 10/02/18 17:45 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Εφηβικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. 3-1
15. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 10/02/18 11:45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. 1-2
16. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:45 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΕΣΣΗΣ .., ΠΕΡΟΥΛΗΣ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 10/02/18 10:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
18. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. 2-3
19. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 10/02/18 17:45 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΤΕΣΣΗΣ .., ΠΟΥΛΟ ..  
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ. 3-1
Εφηβικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.  
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
22. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν. 0-0
23. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.  
Παιδικό – Β Φάση – Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
25. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 10/02/18 11:45 ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 10/02/18 09:00 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. 2-1
27. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 10/02/18 13:00 ΤΖΙΩΤΗΣ ..  
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 10/02/18 12:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.  
29. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 10/02/18 13:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-2
Παιδικό – Β Φάση – Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 10/02/18 11:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ. 1-0

Related posts

Κλήση των Μικτών της ΕΠΣ Πειραιά για 2/10 για προπόνηση και φιλικό

Abola Team 3

Μεταγραφική βόμβα με Παπακαλοδούκα ο Περαμαϊκός

Abola Team 3

Ε.Π.Σ.ΠΕΙΡΑΙΑ κ. Κώστας Χολέβας

Ρένος Γιαμπουράς