17.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (17 και 18/2) σε Α’ και Β’ κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ όπως και στα πρωταθλήματα υποδομών σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 17/02/18 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
4-0
2. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 17/02/18 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
0-0
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Άνοιξης Σάββατο 17/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
6-0
4. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βούλας Σάββατο 17/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
2-1
5. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Βάρης Κυριακή 18/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6-0
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 18/02/18 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 18/02/18 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-2
8. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 18/02/18 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
3-0
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 17/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
1-0
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 17/02/18 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
3-1
11. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Πολυδενδρίου Σάββατο 17/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-2
12. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γέρακα Κυριακή 18/02/18 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-5
13. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 18/02/18 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
14. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αφιδνών Κυριακή 18/02/18 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-4
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 18/02/18 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-0
16. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ραφήνας Κυριακή 18/02/18 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-1
Β Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Ανθούσας Σάββατο 17/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 8-0
18. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 17/02/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. 0-0
19. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 17/02/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 1-4
20. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 17/02/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 3-2
Γ Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 17/02/18 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 3-1
22. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 17/02/18 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ. 1-3
23. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 17/02/18 12:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 7-1
Δ Όμιλος Νέων
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 17/02/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. 0-5
25. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Συκαμίνου Σάββατο 17/02/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 2-1
26. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Καπανδριτίου Σάββατο 17/02/18 10:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-3

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (27/1) σε Α’ και Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (12/11) στην Ανατολική Αττική

Ρένος Γιαμπουράς

Αποτελέσματα στα φιλικά του Σαββατοκύριακου 9/9 και 10/9 στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3