15.4 C
Αθήνα
Οκτώβριος 23, 2020
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

1.1 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΞΗΡΟΠΟΤΑΜ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε.

ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΕΛΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

1.1 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΡΥΣΟΥ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ

ΑΠΣ

ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ ΚΩΤΟΥΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΑΒΑΛΑΣ

1.1 24/02/18 15:00 ΓΗΠ ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ

ΟΡΦΕΑΣ PUMA

ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΜΠΛΙΟΥΚ

ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

1.1 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ ΚΙΓΙΝΤΖΗ

ΕΝΓΚΙΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΚΟΥΛΑ

ΧΟΥΣΕΙΝ ΞΑΝΘΗΣ

ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΙΑΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ

1.1 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

ΣΤΟΛΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΡΥΩΝΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

1.1 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ

ΑΠΣ

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ

ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΒΡΟΥ

1.2 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΜΦΑΟ ΚΑΤΟΠΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΜΙΛΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΔΕΛΛΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

1.2 25/02/18 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΑΛΕΞ/ΑΣ ΑΣ

ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ

ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΣΟΥΛΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΡΑΧΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΧΑΡΙΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

1.2 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΧΑΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

1.2 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΚΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1.2 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

ΑΠO

Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ

ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ

ΜΕΓΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΜΗΝΟΥΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

1.2 25/02/18 15:00 ΣΤ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

ΚΩΤΟΥΛΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

1.2 25/02/18 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ

ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.3 25/02/18 15:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

ΣΠΥΡΟΥ

ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1.3 25/02/18 15:00 Γ.ΠΟΔΟΣΦ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΠΣ

ΤΟΜΠΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΛΙΟΝΤΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΤΟΜΑΡΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤΝΙΑΣ

1.3 25/02/18 14:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014

ΑΟΝ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

ΜΑΝΤΖΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΡΑΛΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1.3 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Ν.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΤΣΟΓΚΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΦΡΑΓΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

1.3 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ

ΣΚΟΥΦΑΣ

ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

1.3 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

ΓΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΦΑΛΤΑΚΑΣ

ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ

ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

1.4 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΦΑΝΟΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

1.4 25/02/18 15:00 ΣΤ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΒΟΛ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

1937 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΑΪΝΑΛΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΦΡΑΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

1.4 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

1.4 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΑΠO ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΔΕΤΣΗ

ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΟΡΤΕΣΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

1.5 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΟΥ

ΠΥΛΟΥ ΑΟ

ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΑΣ

ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΖΟΥΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1.5 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΚΗ ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ-

ΠΑΝΟΠ

ΝΤΑΟΥΛΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΤΖΙΛΙΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΕΙΡΑΙΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1.5 25/02/18 14:30 ΔΗΜ.ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΑΓΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

1.5 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ

ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ

ΑΟ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΓΟΥΡΝΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΔΑΝΟΥΣΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

1.5 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΠΥΡΓΟΥ

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΠΥΡΓΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ

ΑΝΟΥΣΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΦΛΩΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

1.5 25/02/18 13:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

ΚΑΚΡΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΣΑΝΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1.6 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.

ΝΙΚΑΙΑΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο.

ΜΑΝΟΥΧΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΜΑΡΑΝΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

1.6 24/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΡΑΒΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

1.6 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-

ΔΟΞΑ ΑΟ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΣΚΟΥΡΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΚΕΧΑΓΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

ΔΡΟΣΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

1.6 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΨΑΡΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ

ΚΟΤΣΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

1.6 25/02/18 14:30 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926

ΓΠΣ

ΜΠΑΛΑΣΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

1.7 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΣΠΑΤΩΝ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ

ΜΠΑΡΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΣΠΑΤΗΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

1.7 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΛΕΜΠΕΣΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΕΙΡΑΙΑ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1.7 25/02/18 15:00 ΔΑΚ ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΠO

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

ΣΠΥΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

1.7 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ AE ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

1.7 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΑΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΛΙΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

1.8 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

1.8 25/02/18 15:00 ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ

ΚΟΛΥΤΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΠΑΓΚΑΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

ΒΑΣΣΑΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

1.8 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

1.8 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΒΑΛΚΑΝΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΛΑΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΤΑΦΛΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

1.8 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΤΑΥΡΟΥ ΣΠ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΓΟΥΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΣΟΦΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΔΥΤΙΚΗΣ

ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΚΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΤΑΘΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1.4 25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΟΦ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ.

ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΑΝΑΣΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1.4 25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΟ

ΔΙΩΤΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΚΟΥΡΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΜΠΥΡΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

ΖΗΛΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Related posts

Πήρε Κάββαλο ο Ερμής Ζωνιανών

Abola Team 2

Ο Παπαευθυμίου το νέο απόκτημα του Φωστήρα

Abola Team 2

Δ. Γιαρένης: Κάναμε ότι καλύτερο μπορούσαμε για τον καταρτισμό των ομίλων”-Ευχαριστίες από την Θύελλα Ραφήνας

Abola Team 3