25.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 3, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/2) στην ΕΠΣΔΑ

Στα παιχνίδια του Σαββάτου (24/2) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Τετάρτη 21/02/18 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ., HABILAJ A.  1-1
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
0-3
3. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
0-0
4. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
3-4
5. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 24/02/18 15:30 HABILAJ A., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
1-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 24/02/18 15:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
5-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΒΥΖΑΣ ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ Σάββατο 24/02/18 12:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. 2-0
8. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 24/02/18 18:00   Αναβλήθηκε
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 24/02/18 11:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 2-2
10. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
11. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 24/02/18 12:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 3-0 α.α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ SUPER BALL Σάββατο 24/02/18 10:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-1
14. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Σάββατο 24/02/18 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 5-1
15. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 24/02/18 13:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 4-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Πέμπτη 22/02/18 18:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε. 1-3
17. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SOCCER LAND Σάββατο 24/02/18 10:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν. Αναβλήθηκε
18. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 24/02/18 11:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. Αναβλήθηκε
19. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ KIDSINACTION (ΔΡΟΜΟΣ ΠΑΧΗΣ) Σάββατο 24/02/18 17:00 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 24/02/18 16:30 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 4-5

Related posts

Διαιτητές και παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (13 & 14/5) στην ΕΠΣΔΑ-Νέο μάθημα η Σχολή Διαιτησίας της ΕΠΣΔΑ στις 15/5

Abola Team 3

Ακράτητος: Νέα προσθήκη με Ζωγράφο

Nάσος Φακίδης

Παραμένει στο «-2» ο Βύζας Μεγάρων

Nάσος Φακίδης