11.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (24 και 25/2) και στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

1ος όμιλος – 18η αγωνιστική

 

Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου 1-0 

Καβάλα-Αετός Ορφανού 1-2 

Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2 

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-2 

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-ΑΕ Διδυμότειχου 1-2 

Ελπίδα Σκουτάρεως-Δόξα Προσκυνητών 0-0 

 

2ος όμιλος – 25η αγωνιστική

 

Άρης Παλαιοχωρίου-Καμπανιακός 3-0 

Αλμωπός Αριδαίας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 5-1 

Ηρακλής-Νάουσα 2-1 

Πιερικός-Αγροτικός Αστέρας 1-0 

ΑΠΕ Λαγκάδα-Μακεδονικός 1-1 

Φίλιππος Αλεξάνδρειας-ΑΟ Καρδίας 0-3 

Κιλκισιακός-Εδεσσαϊκός 1-1 

 

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

 

3ος όμιλος – 21η αγωνιστική

 

Σκουφάς Κομποτίου-Καστοριά 3-0 α.α

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Λευκίμμης 4-0 

Νέος Αμφίλοχος-Δόξα Κρανούλας 2-0 

Ερμής Αμυνταίου-Μακεδονικός Φούφα 2-1 

ΑΕΠ Καραγιαννίων-Θεσπρωτός 2-2 

Αστέρας Παραποτάμου-Εθνικός Φιλιππιάδας 0-2 

 

Ρεπό: Πανλευκάδιος

 

4ος όμιλος – 21η αγωνιστική

 

Οπούντιος Μαρτίνου-Αστέας Ιτέας 1-1 

Αμβρυσσέας Διστόμου-ΝΠΣ Βόλος 0-1 

Ρήγας Φεραίος-Διγενής Νεοχωρίου 1-0 

Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 1-3 

ΑΟ Σελλάνων-ΑΠΟΚ Βελούχι 2-0 

Αχιλλέας Φαρσάλων-ΓΣ Αλμυρού 1-0 

 

Ρεπό: Θήβα

 

5ος όμιλος – 17η αγωνιστική

 

Παλληξουριακός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-5 

Πανηλειακός-Διαγόρας Βραχνέικων 3-0 

Παναρκαδικός-ΠΑΟ Βάρδας 1-1 

Τσικλητήρας Πύλου-Λεωνίδιο 1-0 

Ζάκυνθος-Καλαμάτα 1-1 

Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας 1-3 

 

6ος όμιλος – 17η αγωνιστική

 

ΑΟ Ζευγολατιό-Διαγόρας 0-3 

Ρόδος-Πέλοπας Κιάτου 6-1 

Λουτράκι-Εθνικός 2-2 

Προοδευτική-Κερατσίνι 2-0 

Ιάλυσος-Ασπρόπυργος 5-1

 

Ρεπό: Ιωνικός

 

7ος όμιλος – 17η αγωνιστική

 

Αήττητος Σπάτων-Αιολικός 2-0 

Ερμιονίδα-Ταμυναϊκός 4-1 

Τριγλία Ραφήνας-Παναργειακός 2-0 

Χαλκίδα-Πανθηραϊκός 2-1 

Ερμής Κιβερίου-Θύελλα Ραφήνας 1-0 

 

Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

 

8ος όμιλος – 17η αγωνιστική

 

Ηρόδοτος-Αιγάλεω 2-0 

Φωστήρας-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-2 

Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών 4-1 

Ατσαλένιος-Άγιος Ιερόθεος 2-1 

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηλυσιακός 1-0 

 

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

Related posts

Δίνουν τόπο στα νιάτα στον Διαγόρα

Abola Team 2

Ο Ατρόμητος Πειραιά απέκτησε τον Θωμά Ντάφλα

Ρένος Γιαμπουράς

Κυκλοφορεί ελεύθερος το «πρώτο κανόνι» της Α1 ΕΠΣΗ και του Γιούχτα Γιάννης Ζανελάρι !

Abola Team 2