15.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (10 και 11/3) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 4-0
2. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 1-4
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-3
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α. 2-1
5. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-1
6. ΡΟΥΦ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 2-0
7. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 0-2
8. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 2-1
10. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 0-0
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 3-0
12. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 1-2
13. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 1-0
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-0
15. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 0-2
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 3-2
18. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 5-0
19. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 11/03/18 11:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΩΤΗ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ. 3-1
20. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-2
21. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 3-2
22. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 1-0
23. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 0-2
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 0-2
26. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 2-0
27. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0
28. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-3
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/03/18 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
30. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 3-1
31. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 2-2
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-1
34. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 0-2
35. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ. 2-1
36. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/03/18 11:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-1
37. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΒΥΡΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-1
38. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0
39. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 1-0
40. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 1-0
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 3-1
43. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/03/18 12:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-0
44. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/03/18 12:30 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 5-0
45. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/03/18 12:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-3
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΟΨ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/03/18 12:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-1
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-6
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-1
49. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-1
50. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/03/18 10:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-1
51. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 5-0
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 11/03/18 15:30 ΙΣΣΑ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-1
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/03/18 15:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 2-0
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/03/18 09:30 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-4
56. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-1
57. ΑΡΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-3
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 4-2
59. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/03/18 15:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 1-1
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 15:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 4-1
61. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
62. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/03/18 09:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 4-2
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/03/18 10:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-0
64. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/03/18 11:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
65. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/03/18 11:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 1-1
67. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 10:45 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
68. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 17:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
69. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/03/18 18:00   Αναβλήθηκε
70. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/03/18 18:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
71. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/03/18 18:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Πέμπτη 08/03/18 16:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-2
9η αγωνιστική
73. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 1-1
74. ΠΕΥΚΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/03/18 09:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-0
75. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 11:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-3
76. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-3
77. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/03/18 18:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
78. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/03/18 18:15 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
79. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/03/18 19:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/03/18 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-0
81. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/03/18 18:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-3
82. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΡΟΥΦ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-3
83. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/03/18 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 3-0
84. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 11/03/18 11:45 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-0
85. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 11/03/18 12:45 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-3
86. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
87. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-0
88. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-1
89. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/03/18 12:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-1
90. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 15:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 1-3
91. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/03/18 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.  
92. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 11/03/18 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.  
93. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/03/18 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
94. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/03/18 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 1-3
95. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-0
96. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-3
97. ΠΛΑΤΩΝ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/03/18 11:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-3
98. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 7-0
99. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 11:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 7-0
100. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 11/03/18 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-1
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-0
102. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:45 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-1
103. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 20:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 3-0
104. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 11/03/18 10:00 ΙΣΣΑ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-1
105. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/03/18 17:30 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
106. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/03/18 20:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 17:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 3-2
108. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/03/18 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
109. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/03/18 18:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
110. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/03/18 18:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.  
111. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/03/18 19:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 5-2
113. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/03/18 10:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-3
114. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΙΑΣΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 12:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 0-1
115. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-2
116. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 19:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-2
117. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/03/18 16:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.  
118. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 11/03/18 20:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
119. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0
120. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 11:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΕΛΕΜΟΥΡΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α. 2-2
121. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 10/03/18 11:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Σ. 2-8
122. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 18:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-1
123. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/03/18 17:45 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΟΥΜ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π.  
124. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 11/03/18 17:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.  
125. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 11/03/18 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
126. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 16:45 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 3-0
127. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 17:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΜΟΡΦΗ Χ. 2-0
128. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 17:45 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-2
129. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 11/03/18 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 2-1
130. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 11/03/18 12:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 1-2
131. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/03/18 17:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
132. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 20:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 10/03/18 12:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 2-0
134. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 13:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π. 2-6
135. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 13:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
136. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-2
137. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 19:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
138. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/03/18 18:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
139. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/03/18 19:45 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
140. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/03/18 11:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-1
141. ΒΥΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 11:30 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΟΥΜ Δ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 1-3
142. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 12:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΑΣΗΣ Σ. 7-1
143. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 13:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΛΩΡΟΣ Χ. 0-3
144. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 2-1
145. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/03/18 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π. 2-0
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
146. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.  
147. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 11:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 1-1
148. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-1
149. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 7-0
150. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 18:45 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΡΦΗ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ. 3-2
151. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/03/18 17:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
152. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 09:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 5-2
153. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-3
154. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 18:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 2-0
155. ΡΟΥΦ – ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-4
156. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 19:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
157. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 11/03/18 19:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
158. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 09:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-3
159. ΑΕΚ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 10/03/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 5-2
160. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 12:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
161. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 19:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-0
162. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 12:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-1
163. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 11/03/18 13:45 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 6-1
164. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 18:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
165. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 10:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-2
166. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/03/18 15:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-2
167. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΣΑΡΡΗΣ Α. 3-0
168. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 16:30 ΠΕΓΙΟΣ Γ. 4-1
169. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 17:45 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
170. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 19:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
171. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 10:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0
172. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 12:15 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-4
173. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 0-11
174. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 4-0
175. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/03/18 18:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
176. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/03/18 09:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-8
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
177. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 09:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 5-1
178. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 10/03/18 09:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 0-7
179. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-3
180. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 12:45 ΤΣΑΦΟΣ Β. 0-4
181. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 1-6
182. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/03/18 20:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
183. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 12:00   3-0 α.α.
184. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 10/03/18 17:00 ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-2
185. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/03/18 17:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-0
186. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/03/18 17:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
187. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 10/03/18 18:15 ΙΣΣΑ Α. 3-0
188. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 20:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-0
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
189. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 10/03/18 10:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 3-2
190. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 10/03/18 11:15 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1
191. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/03/18 16:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-2
192. ΡΟΥΦ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/03/18 19:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-1
193. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 11/03/18 15:15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-0
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
194. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/03/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-4
195. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 10/03/18 10:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 6-1
196. ΙΑΣΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:45 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 1-0
197. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/03/18 18:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 1-4
198. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 1-0
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
199. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 10/03/18 12:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-10
200. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/03/18 13:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-1
201. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-2
202. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 10/03/18 19:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 1-2
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
203. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 10/03/18 10:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 4-4
204. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/03/18 12:45 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-2
205. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕΚ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 19:15 ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α. 0-7
206. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/03/18 20:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 0-2
207. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΠΕΥΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/03/18 19:15 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
208. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 10/03/18 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-1
209. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 10/03/18 13:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-1
210. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 10/03/18 14:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 5-3
211. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 17:45 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 0-4
212. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 11/03/18 10:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
213. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/03/18 12:15 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-1
214. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/03/18 13:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1
215. ΠΟΨ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/03/18 15:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 7-0
216. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 10/03/18 18:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 1-0
217. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/03/18 17:15 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Related posts

Σπουδαία πρόκριση για τη Διάνα!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Τα σημερινά (14/12/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣA

Abola Newsroom

Ανακοίνωση του ΓΣ Ηλιούπολης

admin