free page hit counter
22.6 C
Αθήνα
18 Απριλίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/3) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/3) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/03/18 15:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 1-1
2. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΩΑΚΕΙΜ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 
(Γιατρός: ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ)
1-0
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/03/18 15:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 0-1
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-1
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ. 1-1
6. ΡΟΥΦ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 2-1
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-2
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ. 3-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 15:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-3
10. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/03/18 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 3-2
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/03/18 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-2
12. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/03/18 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-2
13. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/03/18 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι) 
(Γιατρός: ΜΑΡΟΥΔΑ Κ)
5-1
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π. 3-3
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-1
16. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ. 0-2
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 11:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0
18. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 24/03/18 16:30 ΙΣΣΑ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
19. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/03/18 17:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-1
20. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/03/18 18:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
21. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 25/03/18 19:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
22. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 25/03/18 19:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/03/18 11:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 3-1
24. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 11:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 5-0
25. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 24/03/18 12:30 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
26. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/03/18 18:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-0
27. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 20:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 0-3
28. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 20:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
29. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/03/18 16:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α. 1-1
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/03/18 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-1
31. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 24/03/18 11:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-3
32. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/03/18 13:00 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-0
33. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΡΟΥΦ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 24/03/18 15:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-1
34. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 24/03/18 16:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-0
35. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 18:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-0
36. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/03/18 18:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 6-1
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/03/18 11:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 1-0
38. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/03/18 11:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-3
39. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 24/03/18 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΖΥΓΑΣ Π. 3-1
40. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/03/18 18:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 3-1
41. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 25/03/18 14:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
42. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/03/18 17:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
43. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/03/18 19:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 2-0
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 24/03/18 10:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-1
46. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/03/18 11:00 ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 1-0
47. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/03/18 14:30 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 0-4
48. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/03/18 18:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
49. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/03/18 19:15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-1
50. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/03/18 18:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 09:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
52. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 09:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-1
53. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/03/18 13:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-0
54. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 14:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
55. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 25/03/18 13:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-2
56. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 25/03/18 18:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/03/18 09:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-6
58. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/03/18 18:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2
59. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/03/18 19:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-3
60. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/03/18 19:45 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-2
61. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/03/18 20:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 24/03/18 11:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 1-1
63. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/03/18 11:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 4-1
64. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/03/18 11:15 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 2-1
65. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/03/18 12:45 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.  
66. ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 18:15 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 3-1
67. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 24/03/18 20:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΤΣΚΟΣ Τ. 3-1
68. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 25/03/18 17:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 24/03/18 11:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ. 1-1
70. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 24/03/18 12:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ Γ. 3-1
71. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/03/18 13:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΣΗΣ Σ. 3-1
72. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 24/03/18 14:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 7-0
73. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/03/18 18:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ. 1-1
74. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/03/18 20:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-0
75. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 25/03/18 14:00 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 0-6
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
76. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 13:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΣΙΝΤΟΣ Δ. 0-3
77. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 13:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π. 1-1
78. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 17:45 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 2-2
79. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 25/03/18 14:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΛΟΥΚΑΣ Σ. 5-1
80. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/03/18 17:30 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
81. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 25/03/18 19:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
82. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 25/03/18 19:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
83. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/03/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β. 2-1
84. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/03/18 12:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-1
85. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/03/18 14:15 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 0-0
86. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 24/03/18 14:30 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 1-0
87. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 24/03/18 16:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 2-0
88. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 16:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
89. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/03/18 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΒΡΕΤΟΣ Δ. 3-1
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΒΥΡΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/03/18 16:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-3
91. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 24/03/18 17:00 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-0
92. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/03/18 17:00 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 3-1
93. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/03/18 18:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΦΛΩΡΟΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 1-2
94. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/03/18 18:15 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ. 2-0
95. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/03/18 20:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΦΛΩΡΟΣ Χ. 0-0
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
96. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 10:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 4-0
97. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 12:30 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 5-1
98. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/03/18 17:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 1-1
99. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/03/18 18:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 1-3
100. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 18:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ. 3-0
101. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΡΟΥΦ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 25/03/18 15:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΦΛΩΡΟΣ Χ. 4-0
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/03/18 09:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
103. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/03/18 12:15 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 5-4
104. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 13:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-2
105. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/03/18 16:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
106. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/03/18 16:30 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-4
107. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 25/03/18 19:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 10:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 2-4
109. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 11:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 0-0
110. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 12:15 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 2-2
111. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 14:15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-3
112. ΑΕΚ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 24/03/18 15:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
113. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 24/03/18 17:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 3-1
114. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 17:15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 3-0
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
115. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/03/18 09:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-1
116. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/03/18 09:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-0
117. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 24/03/18 09:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 2-5
118. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/03/18 12:15 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-5
119. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 24/03/18 15:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 0-0
120. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 24/03/18 18:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-1
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
121. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/03/18 13:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-1
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
122. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 24/03/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-2
123. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 11:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-0
124. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΕΥΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/03/18 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 3-2
125. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 24/03/18 15:15 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-2
126. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/03/18 15:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-6
127. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/03/18 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
128. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 24/03/18 10:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 0-3
129. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 24/03/18 11:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-4
130. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 24/03/18 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-4
131. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 24/03/18 12:45 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-1
132. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 25/03/18 18:45 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
133. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 24/03/18 11:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 2-0
134. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 24/03/18 14:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
135. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 15:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0
136. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 25/03/18 16:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 3-0
137. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 25/03/18 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
138. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/03/18 09:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-1
139. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 24/03/18 10:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
140. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 24/03/18 13:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 5-4
141. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 24/03/18 16:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-4
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
142. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/03/18 12:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 3-3
143. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 24/03/18 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-5
144. ΠΕΥΚΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 24/03/18 13:15 ΙΣΣΑ Α. 0-1
145. ΑΕΚ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 24/03/18 17:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
146. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 24/03/18 20:15 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-3
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
147. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 24/03/18 10:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-1
148. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 24/03/18 11:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-1
149. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 1-1
150. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 13:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-1
151. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 24/03/18 17:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 2-2
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
152. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 24/03/18 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-0
153. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΟΨ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 24/03/18 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-2
154. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 24/03/18 19:15 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 3-1
155. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 25/03/18 16:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 0-5
156. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 25/03/18 19:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.

Related posts

Ο πίνακας με τους πρώτους σκόρερ στα πρωταθλήματα Α’, Β’ και Γ’ κατηγορίας της ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Σκυριώτης Στέλιος: “Ξεχωριστή δυναμική τα Σούρμενα”

abola10

Ο Κωνσταντίνος Κιρτζιαλίδης και η ιστορία για τον τραυματισμό που θα του στερούσε πολλά

Γιώργος Ανανίδας