ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Στους Νέους: Αιγάλεω-Ηρακλής Περιστερίου 0-1

Σε ένα πολύ καλό παιχνίδι στην διοργάνωση των Νέων το Αιγάλεω ηττήθηκε απο τον μαχητικό Ηρακλή Περιστερίου με σκορ 1-0.

Το Αιγάλεω μπήκε δυνατά στο παιχνίδι έχασε ευκαιρίες  τόσο με τον Ταγή όσο και με τον Κρανιδιώτη, Πουρίκη χωρίς να μπορέσουν να ανοιξουν το σκόρ,

Στο δεύτερο ημίχρονο το Αιγάλεω πίεσε απο την έναρξη του αλλα χωρίς να πετύχει τέρμα ,στο 57ο λεπτό ο Ηρακλής βγήκε στην κόντρα και κατάφερε να ανοιξει το σκόρ στην συνέχεια το Αιγάλεω πίεζε αλλα ο Ηρακλης με μαζικη άμυνα καταφερε να πάρει το αποτέλεσμα.

ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ : ΚΛΑΔΑΚΗΣ,ΒΑΝΔΩΡΟΣ,ΣΕΛΕΒΕΝΤΑΣ,ΒΙΤΟΥΛΑΔΙΤΗΣ,ΜΑΙΜΑΝΗΣ,ΜΑΡΤΙΝΟΣ,ΘΕΟΧΑΡΗΣ,ΤΑΓΗΣ,ΒΡΥΝΙΟΣ,ΠΟΥΡΙΚΗΣ.

Ο επιτυχημένος τεχνικός των Νέων του Αιγάλεω Κώστας Ελευθεριάδης ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα μοίρασε συγχαρητήρια στους παίκτες του για την άριστη παρουσία τους και την προσπάθεια που έκαναν.