Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές, οι παρατηρητές και οι υπερπαρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές, βοηθοί, παρατηρητές και υπερπαρατηρητές:

 

Α Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 01/04/18 16:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Βούλας Κυριακή 01/04/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ )
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
3. ΑΝΟΙΞΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Άνοιξης Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
4. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 01/04/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
 
5. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΜΑΡΚΟ Καλυβίων Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
6. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Μαραθώνα Κυριακή 01/04/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κερατέας Κυριακή 01/04/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 01/04/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κρυονερίου Σάββατο 31/03/18 16:30 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
10. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Ραφήνας Σάββατο 31/03/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
11. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 31/03/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
12. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αφιδνών Σάββατο 31/03/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
13. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Πολυδενδρίου Σάββατο 31/03/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
14. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Δροσιάς Σάββατο 31/03/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
15. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας Σάββατο 31/03/18 16:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
16. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βουλιαγμένης Σάββατο 31/03/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
 
Γ Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 01/04/18 16:30 ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
 
18. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
19. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ Γέρακα Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
 
20. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 01/04/18 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
21. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Καλάμου Κυριακή 01/04/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
 
22. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
23. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Νέας Μάκρης Κυριακή 01/04/18 16:30 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.  
25. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 31/03/18 11:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 31/03/18 00:00    
27. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βούλας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
29. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 31/03/18 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 31/03/18 09:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
31. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βάρης Σάββατο 31/03/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Β Φάση Παίδων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 01/04/18 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ.  
33. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Βούλας Κυριακή 01/04/18 12:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
Β Φάση Παίδων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
35. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Κυριακή 01/04/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Β Φάση Παίδων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 01/04/18 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.  
37. ΜΑΡΚΟ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 01/04/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
Β Φάση Παίδων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ Κυριακή 01/04/18 00:00    
39. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 01/04/18 12:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
40. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 31/03/18 12:30 ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
41. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Διώνης Σάββατο 31/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.  
43. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.  
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 31/03/18 12:30 ΔΗΜΑΣ Μ.  
45. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Άννας Σάββατο 31/03/18 13:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Χέρωμα Βάρης Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.  
47. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Διονύσου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.  
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Παπασιδέρη Σάββατο 31/03/18 10:00 ΣΠΙΘΑΣ Δ.  
49. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
50. ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 31/03/18 00:00    
51. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 31/03/18 10:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(5η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 31/03/18 10:00    
53. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Ανθούσας Σάββατο 31/03/18 12:00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.  
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΡΚΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 31/03/18 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α.  
55. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 31/03/18 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 01/04/18 10:00    
57. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Δροσιάς Κυριακή 01/04/18 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
Κύπελλο Παίδων Β Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 01/04/18 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
59. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Πολυδενδρίου Κυριακή 01/04/18 11:00 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.  
Κύπελλο Παίδων Γ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Αγίας Άννας Κυριακή 01/04/18 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
61. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 01/04/18 10:00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
Κύπελλο Παίδων Δ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 01/04/18 10:00 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.  
63. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 01/04/18 10:00 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
Κύπελλο Παίδων Ε Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
64. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 01/04/18 10:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
65. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ραφήνας Κυριακή 01/04/18 10:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
Κύπελλο Παίδων ΣΤ Όμιλος
(4η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Καπανδριτίου Κυριακή 01/04/18 10:00 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
68. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Μαρκόπουλου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
69. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Μαραθώνα Σάββατο 31/03/18 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.  
70. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Σάββατο 31/03/18 12:30 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
71. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 31/03/18 12:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
72. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Γλυκών Νερών Σάββατο 31/03/18 13:00 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 31/03/18 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
74. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Βoca Αrena Σάββατο 31/03/18 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ Σάββατο 31/03/18 00:00    
76. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 31/03/18 12:30 ΡΙΖΟΣ Δ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
77. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Βάρης Σάββατο 31/03/18 12:30 ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.  
78. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Ραφήνας Σάββατο 31/03/18 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.

 

Ορίστηκαν Υπερπαρατηρητές μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :

 

ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ  –  ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ο κ.ΡΟΥΣΣΗΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ  –  ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ο κ.ΚΟΡΜΑΝΙΩΤΗΣ

ΑΟ ΑΝΟΙΞΗ  –  ΑΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ο κ.ΜΕΝΤΖΑΦΟΣ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ο κ.ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

Γ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ο κ.ΝΑΚΑΣ

Related posts

Αχαρναϊκός: «Καληνύχτα ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο»

Abola Team

Α.Ο. Σταμάτας: Στο μεγάλο γήπεδο οι προπονήσεις των ακαδημιών

Nάσος Φακίδης

Τι έγινε το Σαββατοκύριακο στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team