free page hit counter
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (14 και 15/4) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 0-1
2. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 1-1
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α. 1-2
4. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ. 1-0
5. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 2-0
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΡΟΥΦ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-2
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-1
8. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 4-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΖΗΡΔΑΣ Α. 0-0
10. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-2
11. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΥΚΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-1
12. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 1-1
13. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-2
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 2-1
15. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-1
16. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 5-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 3-1
19. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-2
20. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 1-1
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 15/04/18 11:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-5
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 3-1
23. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ. 4-1
24. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 1-0
26. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 16:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 1-3
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. 1-3
28. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 2-0
29. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-1
30. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 0-0
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 1-1
32. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΦΙΤΣΑΣ Β. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-4
34. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 1-1
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ. 2-2
36. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-1
37. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 4-2
38. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 4-0
40. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 2-0
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-4
42. ΠΟΨ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-5
44. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
45. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 6-1
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-0
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-0
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-1
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 6-1
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-1
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 5-2
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-0
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 16:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 3-1
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 16:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
55. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 10:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 4-2
56. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-3
57. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 2-2
58. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 13:15 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
59. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΠΛΑΤΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 3-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
61. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 1-1
62. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 0-5
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ. 2-5
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 13:45 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 4-1
Νέων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 13:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-1
67. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 19:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
68. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 19:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ. 3-3
69. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 20:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2
70. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/04/18 19:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
71. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 20:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
Νέων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
73. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 13:15 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-3
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
75. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 18:45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-4
76. ΠΕΥΚΗ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-0
77. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 18:45 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
78. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 20:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
Νέων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
79. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΡΟΥΦ Σάββατο 14/04/18 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-4
80. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΡΟΥΦ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 12:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-4
81. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 12:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-1
82. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 14/04/18 13:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 3-0
83. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/04/18 18:30 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 3-3
84. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-2
85. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 15/04/18 19:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
Νέων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
86. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 09:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 2-2
87. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 09:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-6
88. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 14/04/18 12:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-3
89. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 1-3
90. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 0-1
91. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 13:30 ΙΣΣΑ Α., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-3
92. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 15/04/18 18:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.  
Νέων 13ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
93. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 09:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 1-2
94. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-3
95. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 12:15 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-2
96. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 16:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 1-0
97. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 15/04/18 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-3
98. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/04/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 6-0
99. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 20:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Νέων 14ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
100. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 10:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-1
101. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 19:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 0-6
102. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 20:30 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-2
103. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-3
104. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/04/18 18:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
105. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 18:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
Νέων 15ος Όμιλος 2ος Γύρος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
106. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 19:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-5
107. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 20:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-2
108. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2 ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 13:45 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-0
109. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/04/18 19:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
110. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/04/18 19:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.  
Παίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
111. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 09:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-1
112. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 10:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-2
113. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 3-1
114. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 14:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0
115. ΙΑΣΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΝΤΗΣ Α. 3-4
116. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 20:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-1
117. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 15/04/18 20:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
118. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ. 4-0
119. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ. 0-1
120. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 19:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π. 1-0
121. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 15/04/18 12:00 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-3
122. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/04/18 14:15 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ. 1-0
123. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/04/18 19:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.  
124. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/04/18 19:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
Παίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β) Σάββατο 14/04/18 15:30 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 3-1
126. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-2
127. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν. 6-0
128. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 14:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ. 7-0
129. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 18:45 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΟΡΦΗ Χ.  
130. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 20:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
131. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/04/18 20:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.  
Παίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
132. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 09:15 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 2-1
133. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 10:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. Αναβλήθηκε
134. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 0-4
135. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α. 2-0
136. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ Σάββατο 14/04/18 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α. 1-0
137. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 18:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 0-3
138. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/04/18 18:45 ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Παίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/04/18 09:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-0
140. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 14/04/18 10:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΦΛΩΡΟΣ Χ. 3-1
141. ΒΥΡΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 12:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ. 0-5
142. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΠΕΓΙΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ. 2-2
143. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/04/18 10:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΙΑΚΑΣ Π. 0-2
144. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 15/04/18 19:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α.  
Παίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
145. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 12:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α. 1-2
146. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 15:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ. 7-0
147. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 18:45 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Κ. 1-2
148. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΡΟΥΦ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/04/18 20:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 3-1
149. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α. 4-0
150. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/04/18 13:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-0
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
151. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 2-0
152. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 11:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 3-1
153. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 12:30 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 0-5
154. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 12:30 ΣΑΡΡΗΣ Α. 2-3
155. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 14:15 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
156. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-5
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
157. ΑΕΚ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 14/04/18 10:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 4-2
158. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 2-4
159. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/04/18 13:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 1-2
160. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/04/18 16:45 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 1-0
161. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 12:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-3
162. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 15/04/18 13:45 ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 1-3
163. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
164. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/04/18 09:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 0-5
165. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 10:45 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 4-1
166. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 0-4
167. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 14/04/18 18:45 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-5
168. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 – ΠΑΠΑΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/04/18 19:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 8-0
169. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 20:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-3
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
170. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 10:45 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 0-6
171. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/04/18 12:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1
172. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/04/18 12:45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 0-3
173. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-2
174. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/04/18 18:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 6-1
175. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/04/18 20:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
176. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 14/04/18 10:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ. 1-2
177. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 10:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 3-2
178. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 12:45 ΜΑΡΔΑΣ Β. 2-0
179. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 12:45 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
180. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/04/18 09:00 ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 4-0
181. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/04/18 11:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 1-1
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(8η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
182. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 09:30 ΜΑΡΔΑΣ Β. 1-2
183. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 14/04/18 10:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-1
184. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 13:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 5-0
185. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/04/18 19:00 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 3-4
186. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/04/18 10:30 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 2-0
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΡΟΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 14/04/18 10:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-2
188. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 14/04/18 10:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-1
189. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 14/04/18 11:00 ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε. 3-1
190. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/04/18 09:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-1
191. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 15/04/18 18:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
192. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/04/18 10:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-3
193. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Σάββατο 14/04/18 11:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-3
194. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 14/04/18 18:45 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 0-1
195. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 19:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
196. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/04/18 19:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
197. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/04/18 09:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-3
198. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/04/18 12:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 6-1
199. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/04/18 12:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-7
200. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/04/18 16:30 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 2-0
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
201. ΑΕΚ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 14/04/18 12:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 6-1
202. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 14:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
203. ΠΕΥΚΗ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 15/04/18 10:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-2
204. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/04/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-0
205. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/04/18 19:00 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
206. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 14/04/18 10:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-1
207. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/04/18 18:45 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-3
208. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 10:00 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-0
209. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/04/18 12:45 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-2
210. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 17:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(5η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
211. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΟΨ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/04/18 11:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α. 1-4
212. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/04/18 11:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-3
213. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/04/18 14:15 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-2
214. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 15/04/18 10:30 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 3-3
215. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/04/18 12:30 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

Related posts

ΕΠΣΑ: Όλα τα αποτελέσματα στην Αθήνα

Abola Team

Ο Φοίνικας Περιστερίου πήρε τους Μάριο και Σπύρο Πιτσινή

Abola Team

Ο Παπαδάκης ανέλαβε την Ανθούπολη

Abola Team