12.8 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4 στην ΕΠΣΑ

 

1. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
3. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
4. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
5. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π.  
6. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α.  
7. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.  
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(29η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
11. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.  
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
13. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
14. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.  
15. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
18. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.  
19. ΙΑΣΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.  
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.  
21. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
22. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
23. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
27. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
28. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.  
29. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.  
31. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
32. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
34. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
35. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
36. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
37. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
38. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
39. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.  
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.  
42. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/04/18 10:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
43. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΟΨ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
44. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.  
45. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.  
46. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
47. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.  
49. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
50. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  
51. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 13:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.  
52. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 29/04/18 14:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ.  
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.  
55. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
56. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΙΣΣΑ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
57. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
58. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/04/18 13:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
59. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/04/18 13:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(25η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α.  
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/04/18 10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
62. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.  
63. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
64. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.  
65. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/04/18 13:00 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.

Related posts

Έμεινε ο Α. Κολοβός στον Μικρασιατικό

Abola Team 3

Έμειναν ακόμη δύο στη Δόξα Βύρωνος

Ρένος Γιαμπουράς

Ε.Π.Σ.Α: Ανακατατάξεις στον 1ο όμιλο μετά την 7η αγωνιστική

Γιώργος Ανανίδας