16.3 C
Αθήνα
Νοέμβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΔΑ και η ανακοίνωση για προπόνηση των Μικτών Νέων και Παίδων την Δευτέρα 30/4

Για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (28 και 29/4) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.  
3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
4. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ.  
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 29/04/18 13:30 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.  
6. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.  
7. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 29/04/18 12:00 HABILAJ A., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.  
10. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
11. ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 29/04/18 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΣ Χ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 28/04/18 11:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Τετάρτη 02/05/18 20:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
15. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Πέμπτη 03/05/18 20:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
17. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 28/04/18 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
18. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 14:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
19. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
20. ΒΥΖΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 29/04/18 12:15 HABILAJ A.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SUPER BALL Σάββατο 28/04/18 10:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
22. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 29/04/18 11:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
23. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 29/04/18 12:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
24. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 29/04/18 18:30 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
26. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 12:30 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ.  
27. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 29/04/18 09:45 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
28. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ SPORTLAND Πέμπτη 03/05/18 16:30 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΒΥΖΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 29/04/18 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
30. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γήπεδο ΛΙΒΑΔΙ Φυλής Κυριακή 29/04/18 11:30 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
31. Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 29/04/18 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
32. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 29/04/18 17:00 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Ε.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 29/04/18 10:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
34. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 29/04/18 15:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.

 

ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α. ΛΙΝΑΡΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ , ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 30-4-2018 ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΦΕΡΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΩΣ ΕΞΗΣ : ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ – 2ο ΓΚΡΟΥΠ – ΩΡΑ 15.15΄ ΚΑΡΑΤΣΩΛΗΣ(ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ),ΛΙΛΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΚΑΣ (ΖΟΦΡΙΑ), ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΣΤΑΣΙΝΗΣ – ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ-ΝΙΝΗΣ-ΧΟΛΙΔΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΓΕΝΤΙΚΗΣ – ΚΑΜΗΛΗΣ – ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ(ΣΚΟΡΠΙΟΣ), ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ), ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΜΠΟΡΜΠΟΚΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ( ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΤΣΑΜΠΟΥΡΝΗΣ-ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ), ΚΑΓΙΑΣ (ΔΥΝΑΜΗ),ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡ) ΘΑΝΟΣ(ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ) ΠΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ(ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΠΑΛΑΧΑΡ(ΛΑΜΠΕΡΗ), ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ – ΑΛΑΜΑΝΟΣ (ΒΥΖΑΣ), ΧΑΛΑΣ -ΙΣΣΑΡΗΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ). ΓΙΑ ΤΟ 1οΓΚΡΟΥΠ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (4/5/2018) ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ (ΓΕΝ. 2003)- ΩΡΑ 16.15΄ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ- ΠΙΝΗΣ – ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ (ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΠΛΑΚΙΑΣ – ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ – ΒΟΥΤΑΝΗΣ (ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ), ΛΙΚΑ, – ΦΡΑΝΤΖΟΛΗΣ – ΧΑΣΑΝΛΛΑΡΙ (ΑΙΑΣ ΠΑΡ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ), ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΡΕΤΖΕΠΙ (ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ), ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΚΙΝΗΣ – ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ (ΒΥΖΑΣ), ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ – ΧΑΤΖΗΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ), ΜΠΟΪΚΑ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ), ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ – ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ – ΜΑΡΤΙΝΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ, ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ – ΜΟΙΡΑΣ – ΠΑΛΛΙΓΓΙΝΗΣ (ΑΣΤΕΡΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΤΡΥΠΟΣ (ΔΑΣ ΖΩΦΡΙΑΣ), ΜΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ), ΓΑΝΤΖΟΥΛΑΣ – ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ (Α.Ε.ΖΕΦΥΡΙΟΥ). ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΣΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ (ΓΕΝ 2003) ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΩ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ.

 

Related posts

Νέα Πέραμος-Βύζας 3-2

Abola Team 3

Πήρε Φώτη Βολωνάκη και Σκαμαντζούρα ο Ηρακλής Ελευσίνας

Abola Team 3

«Πέρασε» από την παραλία Ασπροπύργου ο Βύζας

Nάσος Φακίδης