16.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (28/4) στην ΕΠΣΔΑ, αντικατάσταση διαιτητή και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Στα ματς του Σαββάτου (28/4) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ. 3-2
3. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-4
4. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 2-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(27η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 28/04/18 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
3-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 28/04/18 11:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 2-1
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Σάββατο 28/04/18 11:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 3-0 α.α.
8. ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 28/04/18 13:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 2-4
9. ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 14:00 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 0-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ SUPER BALL Σάββατο 28/04/18 10:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 1-3
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(15η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 28/04/18 12:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 0-7
12. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΒΥΖΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 28/04/18 12:30 ΛΑΘΟΥΡΑΣ Γ. 5-2

 

 

Απο την Ε.Π.Σ.Δ.Α./Ε.Δ. ανακοινώνεται,λόγω έκτακτου κωλύματος (Τραυματισμός),Διατητής του αγώνα ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, θα είναι αντί του ΒΑΤΣΙΟΥ Α.,Ο ΦΙΤΣΑΣ Γ..

ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ :1)ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Δ.-1266314 -ΖΩΦΡΙΑ – 2 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ +20ΕΥΡΩ (ΑΡΘ.10 ΠΑΡ.Β) 2)ΟΣΜΑΝΗΣ Χ.-1195981- ΛΑΜΠΕΡΗ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 4+1=5 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ +50 ΕΥΡΩ (ΑΡΘ.10 ΠΑΡ.Δ1)+(ΑΡΘ.10 ΠΑΡ.Α1) & 1 ΜΗΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΑΡΘ.10 ΠΑΡ. Ι1)+100ΕΥΡΩ ΑΠΟΛΟΓΙΕΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ 1) ΜΟΥΕΣ Π.- ΖΩΦΡΙΑ- ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΤΟ Φ.Α. ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΟΥ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ 22/4/2018 ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΔΑΟ ΖΩΦΡΙΑ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 2) ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ Θ. – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ -ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΑΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΤΟ Φ.Α. ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ 22/4/2018 ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (ΠΑΙΔΩΝ)

 

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου 7/10 και 8/10 στην ΕΠΣΔΑ, η κλήρωση του Κυπέλλου και αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής

Abola Team 3

Πήρε Παναγιώτου ο Ίκαρος Νεοκτίστων, οι ποινές παικτών, προπονητών & παραγόντων στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Κράτησε τον στράικερ Τσιγγόπουλο ο Ακράτητος

Abola Team 3