16.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΑ όπου περιλαμβάνει την τελευταία αγωνιστική σε Α’ και Γ’ κατηγορία έχει ως εξής:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00    
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00    
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
5. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00    
6. ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/05/18 17:00    
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00    
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00    
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00    
11. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/05/18 17:00    
12. ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00    
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/05/18 17:00    
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 17:00    
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 17:00    
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00    
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/05/18 17:00    
18. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
19. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00    
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΑΣΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00    
21. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00    
23. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00    
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
26. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/05/18 17:00    
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00    
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00    
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00    
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00    
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/05/18 17:00    
32. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00    
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00    
35. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 17:00    
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00    
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00    
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00    
39. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00    
40. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 17:00    
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΟΨ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00    
42. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00    
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00    
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00    
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00    
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 13:00    
47. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/05/18 17:30    
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 06/05/18 10:00    
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00    
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00    
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00    
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/05/18 17:00    
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 17:00    
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00    
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/05/18 17:00    
56. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/05/18 10:00    
57. ΑΡΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00    
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 10:00    
59. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00    
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00    
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/05/18 10:00    
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/05/18 10:00    
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 13:00    
64. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/05/18 14:30    
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00    
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη 02/05/18 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
67. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Τετάρτη 02/05/18 18:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (22/12) αποτελέσματα

Nάσος Φακίδης

Όλα τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου 22/9 σε Α’, Β’ κατηγορία και σε Κ16 και Κ18

Abola Team 2

Σοβαρά λάθη από την διαιτησία σε ματς της 2ης φάσης του Κυπέλλου ΕΠΣΑ: Δόθηκε ανύπαρκτο πέναλτι εις βάρος του Ρουφ, δεν δόθηκε πεντακάθαρο πέναλτι υπέρ του Άγιαξ Ταύρου

Abola Team 3