15.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 29, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) στην ΕΠΣΑ σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν. 1-0
2. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α. 1-0
3. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 1-2
4. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 2-0
5. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-1
6. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν. 3-0
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 2-1
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π. 1-1
10. ΠΕΥΚΗ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-2
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π. 1-1
12. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ. 1-1
13. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 1-1
14. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 5-1
15. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 3-0
16. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-1
18. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι. 0-0
19. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π. 2-0
20. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 17/12/17 11:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-1
21. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-2
22. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-2
23. ΙΑΣΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 3-0
24. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 2-2
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 1-1
26. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι. 0-0
27. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 3-1
28. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
29. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 2-1
30. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 4-0
31. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 2-0
32. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 1-2
34. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-1
35. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
36. ΒΥΡΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-1
37. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β. 2-0
38. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-2
39. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ. 0-1
40. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-1
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΟΨ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 3-0
42. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-2
43. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-0
44. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-0
45. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-4
46. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-5
47. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΣ Α. 0-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 1-3
49. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 3-0
50. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 09:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 2-1
51. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-6
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 12:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α. 1-0
53. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 5-0
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΩΤΗ Α., ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 7-1
55. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 15:00 ΙΣΣΑ Α., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 2-2
56. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 09:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 2-1
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 17/12/17 11:00 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-1
58. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 2-2
59. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:15 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 2-2
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 2-0
61. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 09:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-3
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 17/12/17 09:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-5
63. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-1
64. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/12/17 15:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 0-7
65. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 15:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
Νέων 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 6-2
67. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 09:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 1-0
68. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 1-0
69. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 10:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ. 0-2
70. ΙΑΣΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 3-0
71. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε.  
Νέων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
72. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 16/12/17 10:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-3
73. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2 – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 17:30 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ. 1-0
74. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 7-0
75. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΙΛΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
76. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.  
77. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 19:30 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.  
Νέων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
78. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 2-0
79. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 19:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α. 4-0
80. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 1-0
81. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 20:15 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-6
82. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΕΥΚΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
83. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/12/17 18:15 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
Νέων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΑΤΤΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 2-2
85. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-5
86. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 17:15 ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-1
87. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
88. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΛΑΤΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
89. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 20:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.  
Νέων 5ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
90. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 09:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 4-1
91. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0
92. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΕΡΗΣ Κ. 1-1
93. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 1-3
94. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 18:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
Νέων 6ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 4-2
96. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 3-0
97. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/12/17 18:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-0
98. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΕΡΗΣ Κ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ. 6-0
99. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.  
100. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΡΟΥΦ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/12/17 18:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
Νέων 7ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
101. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 3-3
102. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-0
103. ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 19:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-2
104. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 17/12/17 12:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β. 6-0
105. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.  
106. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 19:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Νέων 8ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
107. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 16/12/17 11:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 3-0
108. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-0
109. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 17/12/17 17:15 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.  
110. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 17:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.  
111. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.  
Παίδων 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
112. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 0-0
113. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 11:00 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 2-5
114. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-3
115. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 17/12/17 09:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 0-4
116. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 17:30 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
Παίδων 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
117. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 10:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν. 2-2
118. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-4
119. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 16:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 2-4
120. ΙΑΣΩΝ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 6-1
121. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 19:30 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.  
122. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 17/12/17 10:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 5-0
123. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/12/17 20:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Παίδων 3ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
124. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 0-1
125. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:45 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 0-2
126. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΜΑΡΔΑΣ Β. 0-1
127. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
128. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 1-2
129. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/12/17 18:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.  
Παίδων 4ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-0
131. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-1
132. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 11:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-0
133. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 16/12/17 16:00 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 3-1
134. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 17:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 6-0
135. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 17/12/17 14:45 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 0-0
136. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 17:15 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
Παίδων 5ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
137. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 1-4
138. ΠΕΥΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 0-3
139. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 18:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ. 3-3
140. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 18:30 ΝΙΕΡΗΣ Κ. 2-1
141. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 5-0
142. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 17/12/17 19:30 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Α.  
Παίδων 6ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
143. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-0
144. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 11:15 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 5-0
145. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 12:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-3
146. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 6-1
147. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 18:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-0
148. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΡΟΥΦ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 17:15 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
149. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 19:30 ΚΟΡΡΕΣ Ν.  
Παμπαίδων 1ος Όμιλος 
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
150. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 11:45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-2
151. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 12:00 ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ. 9-0
152. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 12:30 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-1
153. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:45 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ. 2-1
154. ΡΟΥΦ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΡΟΥΦ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-3
155. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 17/12/17 19:30 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
156. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 11:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 0-4
157. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 16/12/17 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. 0-2
158. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΓΛΑΡΟΣ Δ. 1-3
159. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 0-4
160. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 5-1
161. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 14:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-3
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
162. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 16/12/17 10:15 ΖΥΓΑΣ Π. 7-1
163. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:15 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 5-0
164. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 5-0
165. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕΚ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Κυριακή 17/12/17 09:30 ΙΣΣΑ Α. 0-1
166. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 17/12/17 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-1
167. ΠΕΥΚΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/12/17 18:45 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
168. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-3
169. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 7-1
170. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:00 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 1-1
171. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 18:45 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 0-2
172. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 20:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-4
173. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/12/17 15:15 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 0-0
174. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 17/12/17 16:45 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.  
Παμπαίδων 5ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
175. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 5-2
176. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-1
177. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 16/12/17 11:30 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 4-0
178. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 16/12/17 13:00 ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 3-0
179. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 16/12/17 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-0
180. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:15 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 5-0
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
181. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 16/12/17 09:30 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1
182. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 1-1
183. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 0-1
184. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 17/12/17 10:30 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 0-3
185. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 17/12/17 11:30 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 6-3
186. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 11:45 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 1-1
Ακαδημιών 1ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
187. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 4-3
188. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:15 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 3-0
189. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 16/12/17 19:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 3-0
190. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΙΑΣΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 17/12/17 15:45 ΓΑΛΑΝΗΣ Θ. 3-0
191. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 17/12/17 17:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.  
Ακαδημιών 2ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
192. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 16/12/17 11:00 ΝΑΤΣΙΟΣ Β. 0-5
193. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 16/12/17 12:15 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 3-0
194. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 5-1
195. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΡΟΥΦ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 17/12/17 17:30 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.  
196. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 17/12/17 19:00 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ.  
Ακαδημιών 3ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
197. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
198. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΤΖΕΛΟΣ Ν. 4-1
199. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 11:45 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
200. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΠΟΨ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 12:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 0-1
201. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΕΚ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 17/12/17 10:30 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 2-8
Ακαδημιών 4ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
202. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-1
203. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 6-1
204. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 16/12/17 17:45 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 3-0
205. ΔΟΥΡΕΙΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 16/12/17 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-2
206. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 17/12/17 18:45 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
Ακαδημιών 5ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
207. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 16/12/17 15:45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-2
208. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 16:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 0-4
209. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 17/12/17 10:00 ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν. 2-1
210. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 17/12/17 10:30 ΠΙΤΣΟΣ Ν. 0-0
Ακαδημιών 6ος Όμιλος
(6η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
211. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 16/12/17 10:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 3-0
212. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 16/12/17 17:15 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-2
213. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Κυριακή 17/12/17 10:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 6-0
214. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή 17/12/17 11:00 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α. 5-2
215. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 17/12/17 17:15 ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.

Related posts

Συνεχίζουν μαζί Απόλλων Χαλανδρίου και Βλάχος

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019 Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

Ρένος Γιαμπουράς

Κύπελλο ΕΠΣΑ: Αναβολή στο Κηφισιά-Φωστήρας

Κωνσταντίνος Ράπτης