22.3 C
Αθήνα
Οκτώβριος 26, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες στην ΕΠΣΑΝΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (16 και 17/12) σε όλες τις κατηγορίες και των υποδομών στην ΕΠΣΑΝΑ, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΜΑΡΚΟ – ΑΝΟΙΞΗ Μαρκόπουλου Σάββατο 16/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-0
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 16/12/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-2
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
5-0
4. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-4
5. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 17/12/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΝΑΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6-0
6. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 17/12/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-0
7. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Βάρης Κυριακή 17/12/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
3-0
8. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαραθώνα Κυριακή 17/12/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ )
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-0
Β Κατηγορία
(14η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 16/12/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
2-1
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Δροσιάς Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
2-0
11. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
2-1
12. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Αναβύσσου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
1-0
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Νέων Παλατίων Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΝΤΑΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
1-0
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/12/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3-3
15. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
1-2
16. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Γέρακα Κυριακή 17/12/17 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-0
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κουβαρά Σάββατο 16/12/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-1
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Διονύσου Σάββατο 16/12/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
1-0
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Βούλας Κυριακή 17/12/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-3
20. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ .)
2-1 
21. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Καπανδριτίου Κυριακή 17/12/17 15:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
2-4
22. ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Αυλώνα Κυριακή 17/12/17 15:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
2-1
23. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Γραμματικού Κυριακή 17/12/17 15:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
4-1
Α Όμιλος Νέων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βάρης Σάββατο 16/12/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 0-0
25. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. 0-2
26. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΜΑΡΚΟ Παπασιδέρη Σάββατο 16/12/17 10:00 ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ. 1-4
27. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Παλαιάς Φώκαιας Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. 0-0
Β Όμιλος Νέων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 16/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΑΛΛΑΣ Γ. 0-1
29. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Ραφήνας Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0
30. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γέρακα Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε. 2-6
31. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β Ανθούσας Σάββατο 16/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. 0-2
Γ Όμιλος Νέων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 16/12/17 10:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 1-1
33. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Γραμματικού Σάββατο 16/12/17 10:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 1-2
34. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 16/12/17 10:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 2-4
Δ Όμιλος Νέων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
35. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας Άννας Σάββατο 16/12/17 09:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β. 9-0
36. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καλάμου Σάββατο 16/12/17 10:00 ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-5
Α Όμιλος Παίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βουλιαγμένης Κυριακή 17/12/17 10:00 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
38. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 17/12/17 10:00 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-0
39. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Χέρωμα Βάρης Κυριακή 17/12/17 10:00 ΔΗΜΑΣ Μ.  
40. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βούλας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
41. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Βάρης Κυριακή 17/12/17 10:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Β Όμιλος Παίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Κυριακή 17/12/17 10:00 ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. 0-3
43. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Γλυκών Νερών Κυριακή 17/12/17 10:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
44. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Ανθούσας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.  
45. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κουβαρά Κυριακή 17/12/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
46. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΜΑΡΚΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
Γ Όμιλος Παίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Παλλήνης Πλαστικό Κυριακή 17/12/17 10:00 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. 7-1
48. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ Ραφήνας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ. 0-1
49. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.  
50. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 2-3
Δ Όμιλος Παίδων
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ. 8-3
52. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Καπανδριτίου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 1-3
53. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 0-6
54. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Κυριακή 17/12/17 10:00 ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. 7-2
55. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 17/12/17 10:00 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 6-1
Α Όμιλος Παμπαίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Καλυβίων Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΑΝΤΑΣ Ι. 4-3
57. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 1-3
58. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 16/12/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
59. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Σάββατο 16/12/17 12:30 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. 2-1
60. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. 1-0
Β Όμιλος Παμπαίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΜΑΡΚΟ Γέρακα Σάββατο 16/12/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 4-2
62. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 16/12/17 12:30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 1-4
63. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βoca Αrena Σάββατο 16/12/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 6-1
64. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 16/12/17 12:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-7
65. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών Σάββατο 16/12/17 13:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. 4-4
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Δροσιάς Σάββατο 16/12/17 12:30 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. 0-0
67. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Διονύσου Σάββατο 16/12/17 12:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. 3-1
68. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 16/12/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ. 1-4
69. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Ραφήνας Σάββατο 16/12/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 0-1
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(9η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Αγίας Άννας Σάββατο 16/12/17 11:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 5-1
71. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Συκαμίνου Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. 0-7
72. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 16/12/17 12:30 ΣΤΑΣΗΣ Γ. 2-1
73. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ BATISTA Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. 3-0
74. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 16/12/17 13:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 1-0
Α Όμιλος Junior
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
75. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Κυριακή 17/12/17 12:30 ΜΠΕΚΑΣ Α. 2-5
76. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ARENA ΒΑΡΗΣ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.  
77. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Βούλας Κυριακή 17/12/17 12:30 ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.  
78. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Λαυρίου Π.Βογιατζής Κυριακή 17/12/17 12:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ. 2-1
79. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 17/12/17 12:30 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. 0-7
Β Όμιλος Junior
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
80. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 17/12/17 12:00 ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.  
81. ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΤΖΑΚΙΩΝ ΠΑΛΛΗΝΗ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.  
82. ΜΑΡΚΟ – ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Μαρκόπουλου Κυριακή 17/12/17 12:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
83. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Βoca Αrena Κυριακή 17/12/17 12:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. 1-3
Γ Όμιλος Junior
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
84. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Σάββατο 16/12/17 12:30 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. 0-5
85. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 17/12/17 10:00 ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.  
86. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Μαραθώνα Κυριακή 17/12/17 12:30 ΝΙΚΑΣ Γ. 3-0
87. ΑΝΟΙΞΗ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Άνοιξης Κυριακή 17/12/17 12:30 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. 2-1
88. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ Κυριακή 17/12/17 12:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. 1-1
Δ Όμιλος Junior
(8η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Πολυδενδρίου Κυριακή 17/12/17 12:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. 0-8
90. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 17/12/17 12:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. 0-2
91. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 17/12/17 12:30 ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 3-1
92. ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Σταμάτας Κυριακή 17/12/17 12:30 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.

Related posts

Αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑΝΑ για το μοναδικό τουρνουά μέσα στις γιορτές και για το πρόγραμμα του Σαββάτου (23/12) στις υποδομές

Abola Team 3

ΕΠΟ: Με κλήρωση οι κυπελλούχοι

Κωνσταντίνος Ράπτης