14.6 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 4, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΔΑ και οι ανακοινώσεις για τις Μικτές Νέων και Παίδων για τις 7/5

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΔΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
2. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
3. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
 
4. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
 
5. ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
6. ΒΥΖΑΣ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΩΝ (ΒΥΖΑ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΔΡΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ(ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΠΣΔΑ))
 
7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΒΑΤΣΙΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΠΛΑΚΑΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
9. ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Κυριακή 06/05/18 11:00 ΦΙΤΣΑΣ Γ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
10. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 06/05/18 13:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΜΕΛΟΣ ΔΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α))
 
11. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 HABILAJ A., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
 
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
 
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ>
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 05/05/18 10:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
14. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 05/05/18 18:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
15. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ Πέμπτη 10/05/18 20:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ <ΚΟΜΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ>
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
17. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΒΥΖΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:00 HABILAJ A.  
18. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
19. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 05/05/18 14:15 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
20. ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Κυριακή 06/05/18 15:30 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ SOCCER LAND Σάββατο 05/05/18 10:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
22. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
23. ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 05/05/18 14:00 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
24. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 06/05/18 18:30 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ FOOTBALL CLUB KYRIAKOS Σάββατο 05/05/18 12:00 ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ν.  
26. ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 05/05/18 12:00 HABILAJ A.  
27. ΒΥΖΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 06/05/18 11:30 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
28. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Κυριακή 06/05/18 11:30 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 1-8
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
30. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – Α.Σ. ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ATHLETIC CLUB Σάββατο 05/05/18 12:00 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ Ε.  
31. ΒΥΖΑΣ – ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ Δ.Χ.Α. ΜΕΓΑΡ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.  
32. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΣ Δ.  
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ <ΤΣΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ> PLAY OFF 9-16 
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ SUPER BALL Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΟΡΕΣΤΗ Ζ.  
34. ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 06/05/18 14:00 ΦΟΥΡΚΑΣ Γ., ΓΡΙΜΑΝΕΛΗΣ Α.

 

 

ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α. ΛΙΝΑΡΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 7-5-2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 16.00 ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΧΟΡΤΟ) ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΑΓΩΝΑ (ΦΕΡΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ-ΠΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ- ΝΙΚΟΛΙΑΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ), ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ-ΓΚΙΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΒΥΖΑΣ), ΠΛΑΚΙΑΣ-ΒΟΥΤΑΝΗΣ (ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ), ΛΙΚΑ (ΑΙΑΣ ΠΑΡ.ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΔΟΥΛΟΥΔΗΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ)), ΤΡΙΜΠΟΣ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ (ΔΑΟ ΖΩΦΡΙΑ), ΜΑΡΤΙΝΗΣ-ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ- ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ (ΣΚΟΡΠΙΟΣ) ΠΑΛΙΓΓΙΝΗΣ-ΜΟΙΡΑΣ-ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ (ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ), ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ-ΠΙΝΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ (ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ), ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ -ΓΑΝΤΖΟΥΛΗΣ (ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙΟΥ). ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ.

ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.Α. ΙΩΑΝΝΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 7-5-2018 ΚΑΙ ΩΡΑ 15.15 ΝΑ ΕΥΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΑΓΩΝΑ (ΦΕΡΟΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ) ΒΡΟΜΟΥΣΗΣ – ΓΟΛΙΤΣΑΣ(ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ), ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ – ΚΩΤΣΗΣ (ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ), ΧΟΛΙΔΗΣ (ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΚΟΠΑΛΑΣ (ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ), ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΒΑΡΟΥΔΑΚΗΣ( ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ), ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ(ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ, ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΒΑΣΙΛΗΣ (ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡ), ΦΟΥΡΤΟΥΛΑΚΗΣ (ΒΥΖΑΣ), ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣ.), ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ (ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ), ΝΤΕΡΒΙΣΑΙ (ΑΙΑΣ ΠΑΡ.ΑΣΠΡ/ΓΟΥ), ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ), ΠΡΑΣΑΔΑΣ – ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ (ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠΡ/ΓΟΥ). ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ.

Related posts

Το 2ο μάθημα στην Σχολή Διαιτησίας στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΔΑ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ: Τα σημερινά (6/3) αποτελέσματα των ρεβάνς

Nάσος Φακίδης

Ηρακλής Ελευσίνας: Ευχές για το νέο χρόνο

Nάσος Φακίδης