14 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 3, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΑ

Στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (5 και 6/5) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι. 1-2
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 3-1
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ. 2-1
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 1-0
5. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
6. ΡΟΥΦ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 2-1
7. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 1-3
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν. 0-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος 
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 5-4
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-3
11. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ. 2-0
12. ΠΕΥΚΗ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν. 4-4
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 0-1
14. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ. 0-1
15. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι. 1-0
16. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α. 4-1
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-1
18. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
19. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-1
20. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΙΑΣΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι. 0-4
21. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε. 1-1
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ. 6-0
23. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ. 1-2
24. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ. 2-0
26. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΑΡΡΗΣ Α. 0-1
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ. 1-2
28. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 2-2
29. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 3-0
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι. 3-0
31. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ. 4-0
32. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 3-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(28η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΔΟΣΗΣ Μ. 0-5
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 3-0
35. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. 3-1
36. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ. 0-1
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΥΨΑΣ Ι. 5-0
38. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 1-0
39. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 1-1
40. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΒΥΡΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 17:00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΟΨ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 8-0
42. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 0-4
43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 1-3
44. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 4-2
45. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β. 5-0
46. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 13:00 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Κ., ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΙ Α. 4-0
47. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/05/18 17:30 ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν. 2-3
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
49. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π. 7-0
50. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 3-0
51. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι. 2-0
52. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 2-3
53. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 0-7
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΑΧΤΙΔΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-4
55. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 05/05/18 17:00 ΙΣΣΑ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 1-3
56. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 06/05/18 10:00 ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 4-0
57. ΑΡΙΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α. 1-1
58. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π. 1-1
59. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-4
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 3-1
61. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 3-0
62. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/05/18 10:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. 0-1
63. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 13:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 6-3
64. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 06/05/18 14:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ. 2-1
65. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 1-1
Νέων Όμιλος Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
66. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-0 (πεν: 4-5)
67. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 17:15 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-0
68. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 2-0
69. ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Α.  
Νέων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 2η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
70. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 12:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 0-0 (πεν: 3-1)
71. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 06/05/18 19:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. Αναβλήθηκε
72. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 20:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Παίδων Όμιλος Ισχυρών – 1η Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
73. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β. 3-1
74. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 18:15 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι. 4-2
75. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ. 1-0
76. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 06/05/18 11:00 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι. 7-0
77. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/05/18 11:45 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 1-0
78. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.  
79. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
80. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 06/05/18 20:30 ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών – 1 Αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
81. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 4-1
82. ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΠΕΥΚΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 19:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-0 (πεν: 3-2)
83. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε. 2-1
84. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 20:15 ΣΑΡΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 4-2
85. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή 06/05/18 10:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 1-0
86. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/05/18 17:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 1-0
87. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 06/05/18 17:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π. 1-1 (πεν: 4-2)
88. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 06/05/18 17:45 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-0
Παμπαίδων 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
89. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 3-1
90. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΙΣΣΑ Α. 2-0
91. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ. 0-2
92. ΡΟΥΦ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ. 0-1
93. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΤΖΙΚΑΣ Ε. 4-0
94. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/05/18 19:30 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
95. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 2-0
96. ΑΕΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 05/05/18 12:00 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 1-1
97. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 14:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-3
98. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
99. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) Κυριακή 06/05/18 09:00 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. 3-1
100. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 06/05/18 10:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-1
101. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 20:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
102. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 10:30 ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ. 4-1
103. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α. 0-6
104. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-10
105. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 13:30 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ. 2-0
106. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 19:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π. 0-2
107. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 06/05/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-1
Παμπαίδων 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
108. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 5-0
109. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-8
110. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 10:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-1
111. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ 2 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ. 0-4
112. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΠΛΕΞΙΔΑ Π. 0-7
113. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 06/05/18 14:00 ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ. 2-1
Παμπαίδων 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
114. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 05/05/18 11:00 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 2-4
115. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Σάββατο 05/05/18 12:30 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α. 2-2
116. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 20:30 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 3-0
117. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 20:30 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 5-1
118. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 06/05/18 12:00 ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α. 1-2
119. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 15:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 5-0
Παμπαίδων 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(10η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
120. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 05/05/18 09:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 3-0
121. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.  
122. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 17:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-1
123. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 05/05/18 18:45 ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α. 1-1
124. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 4-0
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
125. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 05/05/18 09:30 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ. 3-1
126. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-1
127. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΙΣΣΑ Α. 0-3
128. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 06/05/18 12:00 ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ. 1-0
129. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ) Κυριακή 06/05/18 19:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.  
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
130. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΙΑΣΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 05/05/18 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
131. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 12:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ. 0-0
132. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 05/05/18 13:30 ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ. 1-2
133. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 05/05/18 19:30 ΠΙΓΓΙΟΥ Ε. 1-0
134. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 06/05/18 18:00 ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β. 1-1
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
135. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 05/05/18 13:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η. 4-1
136. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 05/05/18 14:00 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 2-7
137. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ. 1-0
138. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. Αναβλήθηκε
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
139. ΑΕΚ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ) Σάββατο 05/05/18 13:30 ΒΡΑΝΑΣ Ι. 10-0
140. ΠΕΥΚΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 05/05/18 14:15 ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε. 1-0
141. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 05/05/18 19:15 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ. 2-3
142. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 06/05/18 19:15 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι. Αναβλήθηκε
143. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 06/05/18 19:15 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
144. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Σάββατο 05/05/18 09:30 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 2-2
145. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 05/05/18 10:00 ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η. 1-3
146. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 05/05/18 14:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 3-0
147. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 19:00 ΚΟΡΡΕΣ Ν. 1-0
148. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ) Κυριακή 06/05/18 10:00 ΙΣΣΑ Α. 2-2
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(7η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
149. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 05/05/18 12:30 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ. 1-3
150. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 05/05/18 14:15 ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-4
151. ΠΟΨ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 05/05/18 15:00 ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ. 4-0
152. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 05/05/18 19:15 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ. 0-4
153. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 06/05/18 19:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

Related posts

Τα Πετράλωνα 3-0 στο Κύπελλο την Διάνα Ηλιούπολης-Οι παρουσίες στο ματς

Abola Team 3

Οι σύμβουλοι της ΕΠΣΑ που θα παρακολουθήσουν τα ματς Κυπέλλου της Τετάρτης (20/12)

Abola Team 3

ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 4-0: Τα στιγμιότυπα

Κωνσταντίνος Ράπτης