12.9 C
Αθήνα
Νοέμβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στις διοργανώσεις υποδομών της ΕΠΣΑΝΑ

Στα ματς του Σαββατοκύριακου (12 και 13/5) στις διοργανώσεις υποδομών της ΕΠΣΑΝΑ ορίστηκαν οι εξής διαιτητές:

Β Φάση Παμπαίδων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Διώνης Σάββατο 12/05/18 10:30 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.  
2. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Αγίας Άννας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.  
Β Φάση Παμπαίδων Β Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 12/05/18 10:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.  
4. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.  
Β Φάση Παμπαίδων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 12/05/18 10:30 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
6. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Ανθούσας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Β Φάση Παμπαίδων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Διονύσου Σάββατο 12/05/18 10:30 ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.  
8. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Σάββατο 12/05/18 10:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.  
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 12/05/18 10:00 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.  
10. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 12/05/18 10:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.  
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 13/05/18 11:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.  
12. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 13/05/18 17:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Α Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 12/05/18 00:00    
14. ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Μαρκόπουλου Σάββατο 12/05/18 10:30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Β Όμιλος 
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Κρυονερίου Σάββατο 12/05/18 10:30 ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.  
16. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βάρης Κυριακή 13/05/18 11:00 ΜΠΕΚΑΣ Α.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Γ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 12/05/18 10:30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.  
18. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Παλλήνης Πλαστικό Σάββατο 12/05/18 10:30 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Δ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΜΑΡΚΟ Βoca Αrena Σάββατο 12/05/18 10:30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.  
20. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Δροσιάς Σάββατο 12/05/18 10:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων Ε Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Βούλας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΒΑΛΛΑΣ Γ.  
22. ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Σάββατο 12/05/18 12:30 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.  
Κυπέλλου Παμπαίδων ΣΤ Όμιλος
(6η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ Ραφήνας Σάββατο 12/05/18 10:30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.  
24. ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Καπανδριτίου Σάββατο 12/05/18 12:30 ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.

Related posts

Συλλυπητήριες ανακοινώσεις για τον Γιώργο Λουκάτο

Ρένος Γιαμπουράς

Ο ΓΣ ΜΑΡΚΟ έλυσε την συνεργασία του με τον Γιάννη Γκαβασιαδη κοινή συναίνεση.

Ρένος Γιαμπουράς

“Μπαμ”με Παναγιωτόπουλο