11.6 C
Αθήνα
Νοέμβριος 25, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην προημιτελική φάση Παμπαίδων και στους τελικούς πρωταθλήματος και Κυπέλλου Νέων και Παίδων στην ΕΠΣΑΝΑ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (19 και 20/5) στην προημιτελική φάση Παμπαίδων και στους τελικούς πρωταθλήματος και Κυπέλλου Νέων και Παίδων στην ΕΠΣΑΝΑ έχει ως εξής:

Π

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/05/18 10:30    
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Αναβύσσου Σάββατο 19/05/18 10:30    
3. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 19/05/18 12:30    
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Διονύσου Σάββατο 19/05/18 17:00    
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κρυονερίου Σάββατο 19/05/18 10:30    
6. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κάτω Αχαρνών Σάββατο 19/05/18 10:30    
7. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Καλυβίων Σάββατο 19/05/18 10:30    
8. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 19/05/18 10:30    
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γραμματικού Σάββατο 19/05/18 17:30    
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Γραμματικού Κυριακή 20/05/18 17:30    
ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Γραμματικού Σάββατο 19/05/18 15:30    
ΤΕΛΙΚΟΣ ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΑΙΔΩΝ
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γραμματικού Κυριακή 20/05/18 15:30

Related posts

Έρχεται συγχώνευση ομάδων στην ΕΠΣΑΝΑ!

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα της Κυριακής: Α΄, Β΄, Γ΄ κατηγορίας και Κ16 της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2

Το Σάββατο 2/9 το φιλικό του Σαρωνικού με τα Καλύβια

Abola Team 3