Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων του Πειραιά για φιλικό και προπόνηση στις 21/5

Από την ΕΠΣ Πειραιά και τους υπεύθυνους των ομάδων έγιναν οι εξής κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων για φιλικό και προπόνηση στις 21/5:

Από τον προπονητή της Μικτής Παίδων κ. Ρενιέρη Θεολόγο και τους συνεργάτες του κ.κ. Βλαχογιάννη Παναγιώτη, Ρούσαλη Θανάση και Πάντο Ιωάννη καλούνται τη Δευτέρα 21/5 και ώρα 15.00 να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για φιλικό αγώνα με την ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ οι κάτωθι αθλητές:

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

3. ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

4. ΓΚΟΡΓΚΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

5. ΓΛΥΚΟΦΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

6. ΔΕΡΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

7. ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

8. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

9. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

10. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

11. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ

12. ΚΟΡΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

14. ΜΑΛΙΧΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

15. ΜΟΥΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

16. ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

17. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

18. ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

19. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

20. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

21. ΤΣΙΝΤΑΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

22. ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

23. ΧΑΙΜΠΕΛΌΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

24. ΧΑΙΡΕΝΤΙΝΙ ΚΛΕΙΝΤΙ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

 

Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του κ.κ. Νικολούλη, Αυγουλέα, Κυπραίο και Ρούσσαλη καλούνται τη Δευτέρα 21/5 και ώρα 16.00 να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για προπόνηση οι κάτωθι αθλητές:

1. ΒΕΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡIΔΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4. ΓΚΕΤΣΗ ΕΚΤΩΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

5. ΔΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

6. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

7. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

8. ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

9. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

10. ΚΟΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11. ΜΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

12. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

13. ΜΠΕΚΑ ΡΟΓΚΕΡΤΟ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

14. ΜΠΙΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ

16. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

17. ΠΡΙΦΤΗ ΡΕΝΑΤΟ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

18. ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

19. ΣΕΛΜΑΝΙ ΑΛΙΝΤΟΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

20. ΣΕΡΙ ΜΑΡΙΟΣ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

21. ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

22. ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

23. ΧΑΣΑΝ ΟΣΤΑΝ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

Related posts

Τα στελέχη της ΕΠΣ Πειραιά στους σημερινούς αγώνες Κυπέλλου, ποινές-απολογίες και το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (4/11 & 5/11)

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (20 & 21/5) και της Τετάρτης (24/5) στον Πειραιά

Abola Team 3

Η ΕΠΣ Πειραιά για την δεξίωση στους δύο φιλαλίστ του τελικού Κυπέλλου και για την αιμοδοσία

Abola Team 3