25.6 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Κλήση στις Μικτές Παίδων και Νέων της ΕΠΣ Πειραιά για την Δευτέρα 4/6 και οι διαιτητές και οι παρατηρητές στους αγώνες για την τελετή λήξης του Προπαιδικού Πρωταθλήματος

Από την ΕΠΣ Πειραιά έγιναν οι εξής κλήσεις σε παίκτες των Μικτών Παίδων και Νέων για την Δευτέρα 4/6:

Από τον προπονητή τους Μικτής Παίδων κ. Ρενιέρη Θεολόγο και τους συνεργάτες του κ.κ. Βλαχογιάννη Παναγιώτη, Ρούσαλη Θανάση και Πάντο Ιωάννη καλούνται τη Δευτέρα 4/6 και ώρα 14.45 να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για φιλικό αγώνα με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΦΠ οι κάτωθι αθλητές:

Ώρα έναρξης αγώνα: 15.30

 

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

3. ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

4. ΓΚΟΡΓΚΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

5. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

6. ΓΛΥΚΟΦΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

7. ΔΕΡΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

8. ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

9. ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

10. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

11. ΚΟΡΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

12. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13. ΜΑΛΙΧΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

14. ΜΟΥΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15. ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

17. ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

18. ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

19. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

20. ΤΣΙΝΤΑΒΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

21. ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

22. ΧΑΙΜΠΕΛΌΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

23. ΧΑΙΡΕΝΤΙΝΙ ΚΛΕΙΝΤΙ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

 

 

 

Από τον προπονητή της Μικτής Νέων Πειραιά κ. Τέλη Μελά και τους συνεργάτες του κ.κ. Νικολούλη, Αυγουλέα, Κυπραίο και Ρούσσαλη καλούνται τη Δευτέρα 4/6 και ώρα 16.30 να βρίσκονται στο γήπεδο Σιταποθηκών για προπόνηση οι κάτωθι αθλητές:

 

1. ΒΕΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4. ΓΚΕΤΣΗ ΕΚΤΩΡ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

5. ΔΑΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

6. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ AE ΝΙΚΑΙΑ

7. ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

8. ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

9. ΚΑΡΔΑΚΑΡΗΣ ΠΑΝAΓΙΩΤΗΣ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

10. ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

11. ΚΟΝΤΙΜΑ ΛΕΑΡΤ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

12. ΚΟΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13. ΜΑΝΘΟΣ ΚΩNΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

14. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

15. ΜΠΕΚΑ ΡΟΓΚΕΡΤΟ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

16. ΜΠΙΖΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

17. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΜΦΙΑΛΗ

19. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

20. ΠΡΙΦΤΗ ΡΕΝΑΤΟ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

21. ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

22. ΣΕΛΜΑΝΙ ΑΛΙΝΤΟΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

23. ΣΕΡΙ ΜΑΡΙΟ ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

24. ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

25. ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

26. ΧΑΣΑΝ ΟΣΤΑΝ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

 

Στο μεταξύ για τους αγώνες της τελετής λήξης του Προπαιδικού Πρωταθλήματος ορίστηκαν οι εξής διαιτητές και παρατηρητές:

 

Τελετή λήξης Προπαιδικού
(1η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 03/06/18 18:00 ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ .. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
 
2. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 03/06/18 18:50 ΤΖΙΩΤΗΣ .., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΕΣΣΗΣ Δ. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)
 
3. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 03/06/18 19:40 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΕΣΣΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ .. 
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)

 

 

Related posts

ΕΠΣ Πειραιά: Οι διαιτητές στους αγώνες κατάταταξης του σαββατοκύριακου (11-12/5)

Nάσος Φακίδης

Κλήσεις στις Μικτές Πειραιά για την Δευτέρα 20/11

Abola Team 3

Ο Βάρκας προπονητής τερματοφυλάκων στον Αίαντα Σαλαμίνας

Abola Team 3