free page hit counter
27.8 C
Αθήνα
19 Ιουνίου, 2024
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Πρόγραμμα κυπέλλου ΕΠΣΑ 08-09/9

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της πρώτης φάσης του Κυπέλλου της ΕΠΣΑ

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα της πρώτης φάσης της ΕΠΣΑ. Το Σάββατο 8/9 θα πραγματοποιηθούν 16 αγώνες, ενώ την Κυριακή θα διεξαχθούν οι υπόλοιπες 30 αναμετρήσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 08/09/18 16:30
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΠΛΑΤΩΝ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 08/09/18 16:30
ΠΟΨ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 08/09/18 16:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 08/09/18 16:30
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 08/09/18 16:30
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 08/09/18 16:30
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/09/18 09:30
ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 09/09/18 10:00
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/09/18 10:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/09/18 10:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 09/09/18 10:00
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/09/18 10:00
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/09/18 10:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/09/18 10:00
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/09/18 10:00
ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/09/18 13:00
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 09/09/18 16:30
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 09/09/18 16:30
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΙΛΙΟΥ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΒΥΡΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 09/09/18 16:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 09/09/18 16:30
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 09/09/18 16:30
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 09/09/18 16:30

 

Related posts

Νέα Ιωνία: Σημαντική προσθήκη με τον Ντούνη

Abola Team

Κύπελλο ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα της 1ης Αγωνιστικής

Abola Newsroom

ΓΑΖΗΣ: Υπάρχει μία έντονη ανησυχία…

Abola Team