13.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Το πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε το πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΑΝΑ όπως προέκυψε από τη σημερινή κλήρωση.

 
Αναλυτικά το πρόγραμμα της Β’ ΕΠΣΑΝΑ:
 
1η αγωνιστική 14η
Γέρακας-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Σταμάτας-ΑΟ Άρτεμις
Λαυρεωτική-ΑΟ Κορωπίου
Βουλιαγμένη-Σαρωνικός Αναβ.
Εθνικός Ν. Μάκρης-Αμφιάραος
ΑΟ Αυλών-Κρυονέρι
Νίκη Δροσιάς-Αετός Πικερμίου
Ωρωπός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
 
2η αγωνιστική 17η
Ωρωπός-Γέρακας
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Άρτεμις-Λαυρεωτική
ΑΟ Κορωπίου-Βουλιαγμένη
Σαρωνικός Αναβ.-Εθνικός Ν. Μάκρης
Αμφιάραος-ΑΟ Αυλών
Κρυονέρι-Νίκη Δροσιάς
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αετός Πικερμίου
 
3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Σταμάτας-Ωρωπός
Λαυρεωτική-ΑΟ Ατλαντίς
Βουλιαγμένη-ΑΟ Άρτεμις
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Αυλών-Σαρωνικός Αναβ.
Νίκη Δροσιάς-Αμφιάραος
Αετός Πικερμίου-Κρυονέρι
Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
 
4η αγωνιστική 19η
Ωρωπός-Λαυρεωτική
Γέρακας-ΑΟ Σταμάτας
ΑΟ Ατλαντίς-Βουλιαγμένη
ΑΟ Άρτεμις-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Αυλών
Σαρωνικός Αναβ.-Νίκη Δροσιάς
Αμφιάραος-Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Κρυονέρι
 
5η αγωνιστική 20ή
Βουλιαγμένη-Ωρωπός
Λαυρεωτική-Γέρακας
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Αυλών-ΑΟ Άρτεμις
Νίκη Δροσιάς-ΑΟ Κορωπίου
Αετός Πικερμίου-Σαρωνικός Αναβ.
Κρυονέρι-Αμφιάραος
ΑΟ Σταμάτας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
 
6η αγωνιστική 21η
Ωρωπός-Εθνικός Ν. Μάκρης
Γέρακας-Βουλιαγμένη
ΑΟ Σταμάτας-Λαυρεωτική
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Άρτεμις-Νίκη Δροσιάς
ΑΟ Κορωπίου-Αετός Πικερμίου
Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αμφιάραος
 
7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Αυλών-Ωρωπός
Εθνικός Ν. Μάκρης-Γέρακας
Βουλιαγμένη-ΑΟ Σταμάτας
Νίκη Δροσιάς-ΑΟ Ατλαντίς
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Άρτεμις
Κρυονέρι-ΑΟ Κορωπίου
Αμφιάραος-Σαρωνικός Αναβ.
Λαυρεωτική-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
 
8η αγωνιστική 23η
Ωρωπός-Νίκη Δροσιάς
Γέρακας-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Σταμάτας-Εθνικός Ν. Μάκρης
Λαυρεωτική-Βουλιαγμένη
ΑΟ Ατλαντίς-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Άρτεμις-Κρυονέρι
ΑΟ Κορωπίου-Αμφιάραος
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Σαρωνικός Αναβ.
 
9η αγωνιστική 24η
Αετός Πικερμίου-Ωρωπός
Νίκη Δροσιάς-Γέρακας
ΑΟ Αυλών-ΑΟ Σταμάτας
Εθνικός Ν. Μάκρης-Λαυρεωτική
Κρυονέρι-ΑΟ Ατλαντίς
Αμφιάραος-ΑΟ Άρτεμις
Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Κορωπίου
Βουλιαγμένη-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
 
10η αγωνιστική 25η
Ωρωπός-Κρυονέρι
Γέρακας-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Σταμάτας-Νίκη Δροσιάς
Λαυρεωτική-ΑΟ Αυλών
Βουλιαγμένη-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Ατλαντίς-Αμφιάραος
ΑΟ Άρτεμις-Σαρωνικός Αναβ.
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Κορωπίου
 
11η αγωνιστική 26η
Αμφιάραος-Ωρωπός
Κρυονέρι-Γέρακας
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Σταμάτας
Νίκη Δροσιάς-Λαυρεωτική
ΑΟ Αυλών-Βουλιαγμένη
Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Άρτεμις
Εθνικός Ν. Μάκρης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
 
12η αγωνιστική 27η
Ωρωπός-Σαρωνικός Αναβ.
Γέρακας-Αμφιάραος
ΑΟ Σταμάτας-Κρυονέρι
Λαυρεωτική-Αετός Πικερμίου
Βουλιαγμένη-Νίκη Δροσιάς
Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Αυλών
ΑΟ Ατλαντίς-ΑΟ Κορωπίου
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Άρτεμις
 
13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Κορωπίου-Ωρωπός
Σαρωνικός Αναβ.-Γέρακας
Αμφιάραος-ΑΟ Σταμάτας
Κρυονέρι-Λαυρεωτική
Αετός Πικερμίου-Βουλιαγμένη
Νίκη Δροσιάς-Εθνικός Ν. Μάκρης
ΑΟ Άρτεμις-ΑΟ Ατλαντίς
ΑΟ Αυλών-Πρωτέας Παλ. Φωκ.
 
14η αγωνιστική 29η
Ωρωπός-ΑΟ Άρτεμις
Γέρακας-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Σταμάτας-Σαρωνικός Αναβ.
Λαυρεωτική-Αμφιάραος
Βουλιαγμένη-Κρυονέρι
Εθνικός Ν. Μάκρης-Αετός Πικερμίου
ΑΟ Αυλών-Νίκη Δροσιάς
Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Ατλαντίς
 
15η αγωνιστική 30ή
ΑΟ Ατλαντίς-Ωρωπός
ΑΟ Άρτεμις-Γέρακας
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Σταμάτας
Σαρωνικός Αναβ.-Λαυρεωτική
Αμφιάραος-Βουλιαγμένη
Κρυονέρι-Εθνικός Ν. Μάκρης
Αετός Πικερμίου-ΑΟ Αυλών
Νίκη Δροσιάς-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ για τον τελικό του Κυπέλλου Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό και για τα εξ’ αναβολής ματς στις υποδομές

Abola Team 3

Κρίσιμη Γενική Συνέλευση το βράδυ 14/5 στο Κορωπί

Abola Team 3

Στις 8/9 η κλήρωση του Κυπέλλου και των Πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑΝΑ-Ευχαριστίες της Ένωσης στον κ. Αβραντίνη

Abola Team 3