10.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 26, 2021
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής!

 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.

1η αγωνιστική 14η
Ατρόμητος Πειραιά-Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Επισκοπή-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρεπό: Αμπελακιακός

2η αγωνιστική 15η
Αμπελακιακός-Ατρόμητος Πειραιά
Κερατσίνι-ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας-Ιωνικός
Προοδευτική-Επισκοπή
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΟΦ Ιεράπετρας-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

3η αγωνιστική 16η
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός Πειραιά-Αμπελακιακός
Ιωνικός-Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας-Γιούχτας
ΠΟ Ατσαλένιου-Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Επισκοπή

4η αγωνιστική 17η
Εθνικός Πειραιά-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης-Ιωνικός
Αμπελακιακός-Επισκοπή
Κερατσίνι-ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας-ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιου

5η αγωνιστική 18η
Ατρόμητος Πειραιά-Ιωνικός
Επισκοπή-Εθνικός Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολης
ΠΟ Ατσαλένιου-Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας-Κερατσίνι
Προοδευτική-Γιούχτας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική 19η
Επισκοπή-Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας
Εθνικός Πειραιά-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕ Νεάπολης-ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι-Προοδευτική
Ρεπό: Γιούχτας

7η αγωνιστική 20η
Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός Πειραιά
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας-Αμπελακιακός
Ρεπό: Κερατσίνι

8η αγωνιστική 21η
ΠΟ Ατσαλένιου-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΟΦ Ιεράπετρας
Επισκοπή-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Εθνικός Πειραιά-Γιούχτας
Αμπελακιακός-Κερατσίνι
Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική 22η
Ατρόμητος Πειραιά-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιου
Προοδευτική-ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας-Επισκοπή
Κερατσίνι-Εθνικός Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης-Αμπελακιακός
Ρεπό: Ιωνικός

10η αγωνιστική 23η
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦ Ιεράπετρας-Προοδευτική
ΠΟ Ατσαλένιου-Γιούχτας
Επισκοπή-Κερατσίνι
Ιωνικός-Αμπελακιακός
Εθνικός Πειραιά-ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική 24η
Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Κερατσίνι-ΠΟ Ατσαλένιου
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης-Επισκοπή
Ιωνικός-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική 25η
Γιούχτας-Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας-Αμπελακιακός
ΠΟ Ατσαλένιου-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας-Εθνικός Πειραιά
Επισκοπή-Ιωνικός
Ρεπό: Προοδευτική

13η αγωνιστική 26η

Κερατσίνι-Γιούχτας
Αμπελακιακός-Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός Πειραιά-ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΟ Παλαιόχωρας-Επισκοπή
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

Related posts

Δεν σκόραρε και έχασε το Τουρνουά ο ΠΟΑ

Abola Team 2

Άρεσε για ένα ημίχρονο ο Ιάλυσος στο φιλικό με Ρόδο

Abola Team 2

Ο Δημήτρης Φουρνάρος παραμένει πρόεδρος στην Ερμιονίδα

Abola Team 3