free page hit counter
32.9 C
Αθήνα
24 Ιουλίου, 2024
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Το πρόγραμμα του 6ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής!

 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 6ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.

1η αγωνιστική 14η
Διαγόρας Ρόδου-Παναιγιάλειος
Ιάλυσος-Παλληνιακός
Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας
Νίκη Τραγανού-Αστέρας Αμαλιάδας
Πανμοβριακός Ριόλου-Φοίβος Κρεμαστής
Θύελλα Ραφήνας-Πανηλειακός
Ρεπό: Αχαρναϊκός

2η αγωνιστική 15η
Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού
ΠΑΟ Βάρδας-Πανμοβριακός Ριόλου
Αστέρας Αμαλιάδας-Θύελλα Ραφήνας
Φοίβος Κρεμαστής-Πανηλειακός
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

3η αγωνιστική 16η
Διαγόρας Ρόδου-Ιάλυσος
Διαγόρας Βραχνέικων-Αχαρναϊκός
Νίκη Τραγανού-Παναιγιάλειος
Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
Πανηλειακός-ΠΑΟ Βάρδας
Φοίβος Κρεμαστής-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανμοβριακός Ριόλου

4η αγωνιστική 17η
Διαγόρας Βραχνέικων-Διαγόρας Ρόδου
Ιάλυσος-Νίκη Τραγανού
Αχαρναϊκός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Φοίβος Κρεμαστής
ΠΑΟ Βάρδας-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Πανηλειακός

5η αγωνιστική 18η
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Τραγανού
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Βραχνέικων
Θύελλα Ραφήνας-Ιάλυσος
Πανηλειακός-Αχαρναϊκός
Φοίβος Κρεμαστής-Παναιγιάλειος
ΠΑΟ Βάρδας-Παλληνιακός
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

6η αγωνιστική 19η
Πανμοβριακός Ριόλου-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Τραγανού-Θύελλα Ραφήνας
Διαγόρας Βραχνέικων-Πανηλειακός
Ιάλυσος-Φοίβος Κρεμαστής
Αχαρναϊκός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Παλληνιακός

7η αγωνιστική 20η
Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παναιγιάλειος

8η αγωνιστική 21η
Πανηλειακός-Διαγόρας Ρόδου
Θύελλα Ραφήνας-Φοίβος Κρεμαστής
Πανμοβριακός Ριόλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Νίκη Τραγανού-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-Παναιγιάλειος
Ρεπό: Ιάλυσος

9η αγωνιστική 22η
Διαγόρας Ρόδου-Φοίβος Κρεμαστής
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Θύελλα Ραφήνας
Παλληνιακός-Πανμοβριακός Ριόλου
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνέικων
Ιάλυσος-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

10η αγωνιστική 23η
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός-Παλληνιακός
Πανμοβριακός Ριόλου-Παναιγιάλειος
Νίκη Τραγανού-Αχαρναϊκός
Διαγόρας Βραχνέικων-Ιάλυσος
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

11η αγωνιστική 24η
Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανμοβριακός Ριόλου
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

12η αγωνιστική 25η
Παλληνιακός-Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναιγιάλειος
Φοίβος Κρεμαστής-Αχαρναϊκός
Πανηλειακός-Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Βραχνέικων
Πανμοβριακός Ριόλου-Νίκη Τραγανού
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

13η αγωνιστική 26η

Παναιγιάλειος-Παλληνιακός
Αχαρναϊκός-ΠΑΟ Βάρδας
Ιάλυσος-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαγόρας Βραχνέικων-Φοίβος Κρεμαστής
Νίκη Τραγανού-Πανηλειακός
Θύελλα Ραφήνας-Πανμοβριακός Ριόλου
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

Related posts

Ο Ερμής Ζωνιανών φιλικό με Ζαρό

Abola Team 2

Κάλεσμα στον κόσμο της η Παλαιόχωρα για το ματς με την Κηφισιά

Abola Team 2

Τον Γιώργο Αρώνη απέκτησε η Θύελλα Ραφήνας που είχε μείνει ελεύθερος από τον Αχαρναϊκό

Abola Team 2