3.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣΑΝΑ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν για την 1η αγωνιστική της Α’ και Β’ Κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ.

 

Αναλυτικά οι πίνακες:

Α Κατηγορία
(1η αγωνιστική)

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 22/09/18 16:30 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Βούλας Κυριακή 23/09/18 16:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ Καλυβίων Κυριακή 23/09/18 16:30 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 23/09/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 23/09/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΜΑΡΚΟ Κερατέας Κυριακή 23/09/18 16:30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Ραφήνας Κυριακή 23/09/18 16:30 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.

Β Κατηγορία
(1η αγωνιστική)

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Σταμάτας Σάββατο 22/09/18 16:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Βάρης Σάββατο 22/09/18 16:30 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Δροσιάς Σάββατο 22/09/18 16:30 ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γέρακα Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 23/09/18 16:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Νέας Μάκρης Κυριακή 23/09/18 16:30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αυλώνα Κυριακή 23/09/18 16:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 23/09/18 16:30 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.

Related posts

Γενική Συνέλευση την Παρασκευή 15/6 ο Πρωτέας Παλαιάς Φώκαιας

Abola Team 3

Όλα τα στοιχεία, οι συνθέσεις και τα γκολ από τα ματς της 5ης αγωνιστικής στην Α’ ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2

Ατλαντίδα-Μαρκό 0-2 στο Κύπελλο

Abola Team 3