7.8 C
Αθήνα
Ιανουάριος 22, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Πρόγραμμα για τα ματς Α’, Β’, Γ’ κατηγορίας και Κ18, Κ16 της ΕΠΣΑΝΑ

Δείτε το πρόγραμμα για τα ματς Α’, Β’, Γ’ κατηγορίας και Κ18, Κ16 της ΕΠΣΑΝΑ:

 

Α Κατηγορία

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Ραφήνας 29/09/18 16:30
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Άνοιξης 29/09/18 16:30
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίας Μαρίνας 30/09/18 16:30
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Μαραθώνα 30/09/18 16:30
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 30/09/18 16:30
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Βάρης 30/09/18 16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αγίου Στεφάνου 30/09/18 16:30
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΡΚΟ Κάτω Αχαρνών 30/09/18 16:30

Β Κατηγορία

(2η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Ανθούσας 29/09/18 16:30
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου 29/09/18 16:30
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Καλάμου 29/09/18 16:30
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Παλαιάς Φώκαιας 29/09/18 16:30
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Νέων Παλατίων 30/09/18 16:30
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 30/09/18 16:30
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Αναβύσσου 30/09/18 16:30
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Κρυονερίου 30/09/18 16:30

Γ Κατηγορία

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 29/09/18 16:30
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό) 30/09/18 16:30
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Γραμματικού 30/09/18 16:30
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου 30/09/18 16:30
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Πολυδενδρίου 30/09/18 16:30
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Ανθούσας 30/09/18 16:30
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Σταμάτας 30/09/18 16:30

Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 29/09/18 10:00
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 29/09/18 10:00
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Βούλας 29/09/18 10:00

Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ Παλλήνης Πλαστικό 29/09/18 10:00
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών 29/09/18 10:00
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) 29/09/18 10:00

Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Ανθούσας 29/09/18 10:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης 29/09/18 10:00
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας 29/09/18 10:00

Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Αγίας Άννας 29/09/18 10:00
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Κάτω Αχαρνών 29/09/18 10:00
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Κρυονερίου 29/09/18 10:00

Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Αναβύσσου 30/09/18 10:00
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Παλαιάς Φώκαιας 30/09/18 10:00
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Χέρωμα Βάρης 30/09/18 10:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς 30/09/18 10:00

Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γέρακα 30/09/18 10:00
ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου 30/09/18 10:00
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ Κουβαρά 30/09/18 10:00
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης 30/09/18 10:00

Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) 30/09/18 10:00
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Μαρίνας 30/09/18 10:00
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Ανθούσας 30/09/18 10:00
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Διονύσου 30/09/18 10:00

Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

(1η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Πολυδενδρίου 30/09/18 10:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Αγίου Στεφάνου 30/09/18 10:00
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Σταμάτας 30/09/18 10:00
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Καπανδριτίου 30/09/18 10:00

 

* Τα ματς της Κ18 & Κ16 αναβάλλονται λόγω κακοκαιρίας για το άλλο σαββατοκύριακο (σε λίγο η σχετική ανακοίνωση).

Related posts

Ανανέωση Επιτέλους για Παπαμακάριο: Δηλώνει Παναθηναϊκάρα, έχει κόκκκινα αφεντικά!

Ρένος Γιαμπουράς

Κλήση στις Προεθνικές (Μικτές) ομάδες της ΕΠΣΑΝΑ για την τελετή λήξης

Abola Team 3

Ελπιδοφόρο μήνυμα του Προέδρου της ΕΠΣΑΝΑ Δημήτρη Γιαρένη

Τάσος Ζαφειρίου