11.2 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 9, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Πρόγραμμα και διαιτητές Κυπέλλου Ερασιτεχνών, Κ18 & Κ16 Πειραιά

Δείτε το πρόγραμμα και διαιτητές για τα ματς Κυπέλλου Ερασιτεχνών, Κ18 & Κ16 Πειραιά:

 

Κύπελλο Ερασιτεχνών Πειραιά 2018-2019
(3η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
1. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 29/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 29/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
3. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 29/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΞΕΝΑΚΗΣ .)
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 29/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)
5. ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 30/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 30/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)
7. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 30/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)
8. A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 30/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .)
9. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» 30/09/18 16:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ 30/09/18 17:00 (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
11. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 01/10/18 18:30 (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
12. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 03/10/18 16:30  
13. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ 03/10/18 16:30  
14. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 03/10/18 17:00  
15. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 03/10/18 17:00  
Κ18 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
16. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 29/09/18 09:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
17. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» 30/09/18 11:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι.
18. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 30/09/18 12:30 ΒΑΛΒΗΣ Κ.
Κ18 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
19. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 29/09/18 14:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.
20. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ 30/09/18 13:30 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
21. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» 30/09/18 17:30 ΤΣΑΝΟΣ Ι.
Κ18 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
22. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29/09/18 17:00 ΤΣΑΝΟΣ Ι.
23. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30/09/18 11:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.
24. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 30/09/18 13:15 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ18 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
25. ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 29/09/18 14:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
26. ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 30/09/18 09:30 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.
Κ18 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
27. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 29/09/18 11:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
28. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 30/09/18 13:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.
Κ16 – Α Φάση – 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
29. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 29/09/18 11:00 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
30. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 29/09/18 13:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
31. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 30/09/18 09:30 ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.
Κ16 – Α Φάση – 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
32. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 29/09/18 12:00 ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.
33. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 29/09/18 12:00 ΚΑΛΕΓΙΑΣ Ν.
34. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» 29/09/18 17:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Κ16 – Α Φάση – 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
35. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΜΦΙΑΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ 29/09/18 12:00 ΒΑΛΒΗΣ Κ.
36. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 30/09/18 11:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
37. ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 30/09/18 13:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Α Φάση – 4ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
38. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 29/09/18 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
39. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» 29/09/18 13:00 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Χ.
Κ16 – Α Φάση – 5ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
40. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 29/09/18 11:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.
41. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 30/09/18 11:15 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
Κ16 – Α Φάση – 6ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημ/νία Ώρα Διαιτητές
42. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 29/09/18 11:00 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.
43. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30/09/18 15:00 ΓΩΓΟΛΟΣ Μ.

 

Related posts

Ποινές από την ΕΠΣ Πειραιά σε παίκτες και παράγοντες

Abola Team 3

Πήγασος Αγίου Διονυσίου: Ακυρώθηκε η επιβολή του προστίμου

Ρένος Γιαμπουράς

Ε.Π.Σ.Πειραιά: Κλήση Μικτής Παίδων

Nάσος Φακίδης