28.6 C
Αθήνα
Ιούνιος 27, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑΝΑ

Αναλυτικά το πρόγραμμα

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Καλυβίων Σάββατο 20/10/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Αγίας Άννας Σάββατο 20/10/18 16:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γλυκών Νερών Κυριακή 21/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ Κερατέας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
ΜΑΡΚΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Μαρκόπουλου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Βούλας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Βάρης Σάββατο 20/10/18 16:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ Δροσιάς Σάββατο 20/10/18 16:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Ραφήνας Σάββατο 20/10/18 16:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Σταμάτας Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
ΑΟ ΑΥΛΩΝ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αυλώνα Κυριακή 21/10/18 16:00 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Κρυονερίου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 20/10/18 16:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΙΝΑΣ Θ.
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ ., ΡΙΖΟΣ Δ.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Καπανδριτίου Κυριακή 21/10/18 16:00 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Ανθούσας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σταμάτας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 21/10/18 16:00 ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Γέρακα Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.

 

Related posts

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2005 ) (10/8/2018 10:38)

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Η Αντωνίου σφυρίζει στο μεγάλο ντέρμπι Ατλαντίδα – Ολυμπιακός Λαυρίου

Ρένος Γιαμπουράς

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14

Nάσος Φακίδης